Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Пожежа міськради Маріуполя

Новини

Пожежа міськради Маріуполя

У Маріуполі на Донеччині почалась пожежа міськради Маріуполя, як повідомив місцевий ресурс 0629.

На місце події прибули пожежні машини та швидка. За свідченнями очевидців, пожежа починалася з верхніх поверхів будівлі.

Нагадаємо, напередодні в Маріуполі озброєні терористи хотіли захопити будівлю міського УМВС. Під час збройного протистояння правоохоронці відбили атаку бойовиків. Але в будівлі почалася пожежа, і вона згоріла практично вся.

Нагадаємо, що напередодні керівник МВС Аваков заявив, що в Маріуполі за час АТО 9 травня загинула 21 людина: 20 – зі сторони терористів, один – зі сторони міліції, п’ятеро українських міліціонерів поранено. 39 бойовиків взято в полон. Терористи захопили в полон начальника УМВС Валерія Андрощука. Але за даними Донецької ОДА, число загиблих складає сім чоловік і 39 поранених.

Наразі ситуація залишається напруженою, хоча пожежа міськради Маріуполя ліквідована. Спецпідрозділ “Азов”, що відбив атаку на споруду ГУВС, вийшов з міста. Терористи продовжують патрулювати вулиці міста. За повідомленнями місцевих журналістів, мер Маріуполя нібито втік з міста, але куди – невідомо.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх