Поразка Речников ні в якому разі не можна списувати на втому після матчу з Динамо в Лізі Європи. Команда Педру Мартінша створила набагато більше гольових моментів, але наступила на все ті ж граблі. Що в матчі з Морейренсе, що в грі з Динамо, що зараз винуватцем вирішального пропущеного гола став воротар Кассіо. Давид Сімао пробив бразильського кіпера дальнім ударом, який той був зобов’язаний відбивати.Напартачив в цій зустрічі і Марсело. На 14-й хвилині він пропустив Петроліна в свою штрафну, після чого останній відкрив рахунок у матчі. Правда, на початку другого тайму капітан Ріу Аве Тарантіні, замкнувши головою навіс з кутового, відновив статус-кво. Ех, якби не Кассіо …

Випробувала серйозні проблеми після єврокубкового тижня і Бенфіка. До 69-й хвилині Орли на своєму полі програвали Морейренсе – і зуміли відігратися не в останню чергу завдяки видаленню в стані суперника. На 16-й хвилині Жоау Педро скористався тим, що Жуліо Сезар (бразильський кіпер дебютував за Бенфіку!) Не ризикнув грати на виході – і головою замкнув навіс Арсеній з лівого флангу.

Те, що сталося на 57-й хвилині видалення Олівейри було “чистим” – захисник гостей зробив підніжку що здійснював рейд і обігравали всіх на своєму шляху Таліске. Після цього стало зрозуміло, що голи Бенфіки – справа часу. Перший трапився на 69-й хвилині, коли Елізеу вирішив розрядити свою гармату з 27 метрів …

Далі “поплив” воротар Морейренсе Марафону невдало зіграв на виході і вибив м’яч точно на ногу Максі Перейрі. Довершив перемогу Ліма: бразилець заробив пенальті – і сам же його реалізував.

Нарешті переконливу перемогу здобув Спортинг. Після нічийного результату в матчі з Марибором легенда Львів Мануель Фернандеш дивувався: “Ми не змогли домінувати в матчі з найгіршою командою Ліги чемпіонів, що ж буде далі?”. Наставник Спортинга Марку Сілва також “кусав лікті”: “Нам терміново потрібна перемога”. Спортингу пощастило, що в п’ятому турі йому дістався один з аутсайдерів чемпіонату, Жил Вісенте.

Леви буквально зім’яли суперника: на десятій хвилині Адрієн з опорної зони послав м’яч в ворота Факкіні зі швидкістю 99 км / год, а через хвилину під час “стіночки” з Нані записав на свій рахунок гольову передачу. П’ятою. До слова, Нані також вражав ворота гостей дальнім ударом з-за меж штрафної.

Після перерви обскубані Півні повернутися в гру так і не зуміли. Ще одна “стеночка”, але цього разу вже за участю Жоау Маріу і Слімане привела до третього взяття воріт, а жирну крапку в матчі на 83-й хвилині поставив Каррільо. Після пасу все того ж Жоау Маріу перуанець завершив контратаку точним ударом.

А ще в цій зустрічі за Спортинг дебютував Джонатан Сілва. Аргентинець, який отримав перед матчем настанови від пішов в Манчестер Юнайтед Рохо, вдало замінив дискваліфікованого Джефферсона. Каші, як мінімум, не зіпсував.

Микита Черняк, Football.ua

Жив Вісенте – Спортинг 0: 4 Голи: Адрієн, 10, Нані, 11, Сдімані, 69, Каррільо, 83

Жив Вісенте: Факкіні, Пейшоту, Гладстоун, Евалдо, Моура, Луан, Мойса, Жандер, Сілва, Валенте, Каетану

Спортінг: Патрісіу, Маурісіо, Садрік, Сарр, Сілва, Нані, Адрієн, Капель, Виллиам, Жоау Маріу, Слімане

Попереджені: Гладстоун, Моура, Луан, Жандер, Сілва, Евалдо – Виллиам, Сілва, Слімане

Бенфіка – Морейренсе 3: 1 Голи: Елізеу, 69, Перейра, 77, Ліма, 83 (з пенальті) – Педру, 16

Бенфіка: Сезар, Луїзао, Перейра, Елізеу, Жардел, Перес, Гайтан (Алмейда, 85), Сальвіо, Самаріс (Дерлей, 35), Таліска (Джон, 67), Ліма

Морейренсе : Марафону, Маркеш, Олівейра, Даніельсон, Паулінью, Гомеш, Мелу, Арсеній (Анілтон, 61), Сімоеш, Педру (Ауреліу, 68), Алекс (Кардосо, 88)

Попереджені : Таліска – Олівейра, Арсеній, Анілтон Вилучений: Олівейра, 57 (друге попередження)

Ріу Аве – Ароука 1: 2 Голи: Тарантіні, 48 – Петроліна, 14, Сімау, 51

Ріу Аве: Кассіо, Пінту, Лионн (Боатенг, 62), Марсело, Гоуано, Ренан (Морейра, 46), Тарантіні, Вакасо (Зеегелаар, 46), Лопес, Укра, Хассан

Ароука: Гойкоечеа, Олівейра, Барбоза, Іван, Дієго, Амару, Артур (Сампаю, 58), Петроліна (Коелью, 86), Сімау, Пінтассілью, Клару (Роберту, 63)

Попереджені: Лионн, Марсело, Укра, Тарантіні, Гоуано, Лопес – Артур, Сімау, Петроліна, Сампаю Вилучений: Сімау, 52 (друге попередження)

Белененсеш – Марітіму 1: 0 Гол: Роша, 85

Белененсеш: Джонс, Брандау (Камара, 64), Нелсон, Палмейра, Чину, Роша, Пеле, Феррейра, Стургеон (Мейра, 62), Фреді (Мартінш, 90), Дейверсон

Марітіму: Салін, Діогу, Джеджу, Бауер, Феррейра, Вікс (Міколта, 81), Франсерджіо, Перейра, Феррейра (Ібрагім, 71), Кошта, Соуза (Мааз, 60)