Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Перевізники Закарпаття блокували трасу міжнародного значення

  Росія

  Перевізники Закарпаття блокували трасу Київ – Чоп

  Перевізники Закарпаття блокували трасу міжнародного значення у зв’язку із агресією росіян щодо українського транзиту. Понад 50 чоловік перекрили трасу на кілька годин.

  Як повідомляють місцеві ЗМІ, перевізники Закарпаття блокували трасу Київ – Чоп, починаючи з 1 години дня. Серед учасників акції було багато незадоволених поведінкою росіян із українськими далекобійниками, що курсують через РФ.

  Перевізники, зокрема, вказали на те, що понад сотню водіїв фур, серед яких є і закарпатці, заблокували на різних КПП з російського боку. Таким чином, колеги протестувальників опинилися в прикордонній та митній пастці на кордоні двох економічно та військово ворогуючих держав.

  Акція була викликана насамперед сумнівним рішенням Уряду щодо тимчасового обмеження російського транзиту. Протестувальники стверджують, що такими методами боротися з північним сусідом неефективно.

  Зрештою, акція завершилася після розмови перевізників із поліцейським обласним очільником, після чого вирішили передати чітко сформулювати свої вимоги та передати їх листом до кабміну.

  Варто зауважити, що блокада українських вантажівок розпочалася у відповідь на дії українців. В 10 транзитних українських областях почали затримувати російські фури, після чого в неділю, 14 лютого, 161 вантажівку було затримано в РФ.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх