Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  Байкери Путіна у Братиславі – літаком чи через Закарпаття?

  Байкери Путіна з Мотоклубу Нічні вовки заявили, що уже приїхали до Словаччини. Єдиний відкритий сухопутний шлях туди – через Україну, а точніше – Закарпаття.

  Першого травня байкери Путіна не змогли проїхати через кордон Польщі в рамках мотопробігу до 70 річниці капітуляції німців у Другій Світовій війні. Польща відмовилася впустити колону мотоциклістів на чолі з одіозним Хірургом, але двоє громадян ЄС зі складу організації все ж змогли проїхати кордон. Також відомо, що до Польщі в’їхала мотоколона із Калінінградської області кількістю 200 осіб, серед яких теж є представники організації.

  Вчора у відкритих джерелах з’явилося повідомлення про те, що Вовки уже проникли на територію ЄС. Зокрема, в соціальних мережах члени організації повідомили, що в’їхали через Словацьку столицю – Братиславу. Попередньо їм уже відмовили у Литві, Польщі, Чехії та Німеччині.

  байкери Путіна проїхали в Словаччину - через Закарпаття чи літаком?

  Цікаво, що єдиний сухопутній шлях з Росії до Словаччини лежить через Польщу або Україну. У другому випадку – саме через Закарпаття. Мотоциклісти, звичайно ж, повідомили, що прилетіли до столиці Словаччини літаком і приєднаються до своїх колег, які вчора уже провели вшанування радянських солдат, загиблих у Варшаві. Також вони вшанували жертв так званої Волинської різні.

  Всупереч логіці свого маршруту вовки не їдуть через Україну, щоб вшанувати загиблих в ході Другої Світової війни українців, або ж приховують факт пересування на українській території. Варто зауважити, що між Росією та Україною досі немає візового режиму, а повідомлень про заборону на в’їзд лідера організації Нічні вовки Олександра Залдостанова (Хірурга) поки ніде не опубліковували.

  Варто згадати, що рік тому ТАСС опублікувало заяву Олександра Залдостанова про намір здійснити мотопробіг територією Західної України.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх