Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Павлов: “Отримуємо те, що заслужили”

Спорт

Павлов: “Отримуємо те, що заслужили”

Флеш-інтерв’ю головного тренера Іллічівця Миколи Павлова телеканалу Футбол 2 після матчу з донецьким Металургом (0: 3).

– Перший тайм можна занести в актив Іллічівцю?

– Я б хотів, в першу чергу, привітати нашого почесного президента Володимира Бойка з днем народження. На жаль, змогли його привітати тільки першим таймом, а після перерви за п’ять хвилин результат гри був вирішений. Потім ми старалися чинити опір, але рівень футболістів Металурга зараз на порядок сильніше. Якщо зараз всі говорять, що Іллічівець покинуло сім гравців, то потрібно згадати, що навесні ми недорахувалися ще одинадцять. Рівноцінної заміни їм, на жаль, немає. Отримуємо те, що заслужили.

– Що в перерві сталося з командою? Це Металург так додав?

– Перший гол ми пропустили через помилку на правому фланзі. Після травми Бутко права зона у нас найнебезпечніша, і звідти прийшов перший гол. Що стосується другого гола, ми знаємо про виконавській майстерності Морозюка, який виконав. Слава Богу, що не було видалення, адже в першому таймі отримали чотири картки, і не завжди по справі. Хлопці боялися вступати у відбір, тому що найменше порушення могло обернутися видаленням. На наступну гру довелося б заявляти мене.

– Все так безперспективно на даний момент?

– Ми будемо шукати посилення до зими, але я не думаю, що на ринку є гравці, які можуть нам допомогти. По-перше, до нас не хочуть їхати через те, що команда знаходиться в Маріуполі. А взимку вже можна чекати змін, якщо у нас в країні щось зміниться.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх