Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Пайовики Набережного кварталу отримають нові квартири – мер Тернополя

Тернопіль

Пайовики Набережного кварталу отримають нові квартири – мер Тернополя

Сергій Надал стверджує, що пайовики Набережного кварталу, будівництво якого заморозила міська влада, отримають інші квартири.

Пайовики Набережного кварталу, які звернулися за послугами до скандально відомого Хмельницького забудовника, за словами Сергія Надала, таки отримають житло. Він стверджує, що домовився із іншими забудовниками, які виділять квартири вкладникам НК.

Пайовики Набережного кварталу отримають нове житло, але в інших забудовників

За словами Надала, недобросовісний забудовник, який обманув своїх вкладників, не зможе продовжити заморожене будівництво. Разом з тим, вкладники уже віддали свої гроші, які тепер ніхто не збирається повертати.

Варто зауважити, що будівництво житлового комплексу таки розпочалося, проте в землю лише забили декілька десятків паль, а пізніше процес заглухнув. Як стало відомо, забудовник НК не мав права будуватися на ділянці, тому й зазнав тиску, після чого процес зведення будівлі припинився. Цьому передували й інші інциденти із об’єктами Набережного Кварталу.

Надал, який своїми заявами зробив комплімент багаторічним забудовникам Тернополя, які, за його словами, допоможуть вкладникам НК і виділять для них квартири. Також він фактично назвав Набережний квартал аферою, яка мала на меті лише заробити на довірі тернополян.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top