Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Змі Рівного
  Головне зображення ілюстративне

  Луцьк

  На Волині комунальна газета хотіла “рейданути” приміщення на 340 метрів

  Одне з районних видань хоче захопити приміщення на 300 квадратних метрів. Роздержавлена комунальна газета не бажає повертати будівлю громаді.

  Колись рядова комунальна газета Вільним шляхом, засновником якої була Ківерецька райрада, наразі перебуває на етапі реформування. Це пов’язано, насамперед, із законодавством про роздержавлення комунальних ЗМІ. Тому на недавніх зборах трудового колективу і вирішили, що пора реформуватися.

  комунальна газета

  На сесії райради відбулася неприємна для громади та видання суперечка. Редактори газети вважають, що 167,2 метра квадратних – частина приміщення, яке займає редакція – це замала площа для в майбутньому незалежного ЗМІ. Газета Вільним шляхом хоче забрати всю будівлю у власність – два поверхи, площею майже 340 метрів у “прощальний” подарунок.

  Мотивація редакції наступна: прибутків від передплати та реклами менше, ніж видатків, тому здавати в оренду решту приміщення, а також займатися іншою підприємницькою діяльністю – єдиний вихід залишитися на плаву.

  Проте депутати мають інше бачення. Благодійністю для газети, яка сама є орендатором приміщення, громада району займатися не повинна. 25 депутатів поставили крапку в дискусії на останній сесії райради: газета платитиме за оренду, у власність редакції приміщення не передаватимуть.

  Детальніше на Волинських новинах.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх