Сьогодні зранку суд обрав запобіжний захід для жінки, що вбила двох своїх дітей. Жінка сяде на довічно, якщо визнають осудною.

Молода жінка 1986 року народження з Верховини, як з’ясував суд, 3 квітня вбила двох своїх дітей. Як повідомляють місцеві ЗМІ, старшому хлопчику вона дала випити води, в якій перед тим розчинила таблетки. Молодшому сину вона дала кілька таблеток, сказавши, що це вітаміни. Медичні препарати, які вона дала своїм дітям, викликали у них майже миттєву смерть.

Жінка у  Верховині вбила двох дітей

Смт. Верховина

Після цього вона намагалася накласти на себе руки, але спроба була невдалою. Через спробу суїциду її помістили під нагляд лікарів в обласну психіатричну лікарню. Суд врахував це як додаткову обставину злочину. Проте, як з’ясувалося, в районній поліклініці вона на обліку не стояла.

Лікарі вже зробили висновок, що наразі вона не потребує їхнього нагляду, тому ймовірно, що вона буде визнана осудною. Її помістили в слідчий ізолятор, сума застави не передбачена.

У разі, якщо вину жінки таки доведуть, вона сяде на термін від 10 років. Покарання, згідно з її обвинуваченням, може тягнути за собою також довічне ув’язнення.

Автор: Андрій Логащук