Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На Прикарпатті жінка, що отруїла двох дітей, сяде на довічно

Івано-Франківськ

На Прикарпатті жінка, що отруїла двох дітей, сяде на довічно

Сьогодні зранку суд обрав запобіжний захід для жінки, що вбила двох своїх дітей. Жінка сяде на довічно, якщо визнають осудною.

Молода жінка 1986 року народження з Верховини, як з’ясував суд, 3 квітня вбила двох своїх дітей. Як повідомляють місцеві ЗМІ, старшому хлопчику вона дала випити води, в якій перед тим розчинила таблетки. Молодшому сину вона дала кілька таблеток, сказавши, що це вітаміни. Медичні препарати, які вона дала своїм дітям, викликали у них майже миттєву смерть.

Жінка у  Верховині вбила двох дітей

Смт. Верховина

Після цього вона намагалася накласти на себе руки, але спроба була невдалою. Через спробу суїциду її помістили під нагляд лікарів в обласну психіатричну лікарню. Суд врахував це як додаткову обставину злочину. Проте, як з’ясувалося, в районній поліклініці вона на обліку не стояла.

Лікарі вже зробили висновок, що наразі вона не потребує їхнього нагляду, тому ймовірно, що вона буде визнана осудною. Її помістили в слідчий ізолятор, сума застави не передбачена.

У разі, якщо вину жінки таки доведуть, вона сяде на термін від 10 років. Покарання, згідно з її обвинуваченням, може тягнути за собою також довічне ув’язнення.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top