Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Буковині батьки довели школяра до самогубства

батьки довели школяра до самогубства
Головне зображення ілюстративне

Чернівці

На Буковині батьки довели школяра до самогубства

Саме батьки довели школяра до самогубства. Принаймні, така версія смерті 17 лютого п’ятикласника із Ропчі, що на Буковині.

Про те, що, ймовірно, батьки довели школяра до самогубства, свідчить відкриття карної справи і розслідування за відповідними статтями.

Школяр міг накласти на себе руки після того, як отримав удома прочуханки за прогуляні уроки. За словами матері, це була лише виховна розмова. Проте після неї десятирічний хлопець пішом на прогулянку, з якої так і не повернувся.

Батьки, які не зверталися до поліції, спочатку розшукували сина самі. Але вже наступного дня хлопчика знайшли мертвим у Сторожинецькому лісі, що поблизу с. Ропча.

Трагедію розслідують місцеві поліціянти. За попередніми даними, немає жодних свідчень чи слідів насильства над дитиною. Це ще вчора змусило розслідувачів обдумати версію самогубства.

У разі визнання батьків, зокрема матері, винними у неналежному вихованні сина, а також про надмірний психологічний тиск на дитину, чоловіка з дружиною може чекати ув’язнення на тривалий тюремний строк. Проте, як стверджують близькі до них люди, сім’я хлопчика була багатодітною та благополучною, тому провину батьків, як версію, заперечують.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх