Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Металург Донецьк обіграв Іллічівець

Спорт

Металург Донецьк обіграв Іллічівець

Результативна гра в іншому таймі дозволила команді Володимира П’ятенка перерваті серію Невдалий результатів.

Іллічівець, Який в нінішньому чемпіонаті щє не перемагав, МІГ здобути три очки и наздогнаті в табліці кризовий Металург. Донецька команда не Тільки вілетіла з Кубка України, альо и НЕ Вигравай з іншого туру.

Перший тайм значний цікавіше провели футболісти Іллічівця, Які Завдяк молодим гравцям атаки могли сподіватіся як мінімум на один гол. Тотовіцкій, Кулач и Гринь регулярно створювалі напругу біля воріт суперники, альо до Справді небезпечних ударів справа не доходила. Було Багато прострілів, дальніх СПРОБА, однак без Дуже Вже реальних загрозив воротам Бандури. В мінус команді Павлова можна записатися Одразу три жовті картки, отрімані в першій частіні тайму.

Металург ж актівізувався Ближче до Перерви, и Цілком МІГ Забитий, Якби Нельсон, Який опинивсь на ударній позіції в центрі штрафного, чи не відправів м’яч набагато вищє воріт. В Іншому ж донецька команда обмежувалася актівністю Морозюка, чіїх одиночних зусіль явно не вістачало для создания хороших моментів.

Всі змінілося на старті Другої ПОЛОВИНА зустрічі, коли Металург Швидко забезпечен Собі Потрібний результат. Спершу после прекрасних Дій Макрідіса, Який обіграв суперники на фланзі и Зробив Точно простріл, відзначівся Адорно, а потім Морозюк красивим ударом метрів з 18-ти реалізував штрафний. Між двома голами Адорно ще й Не використан вихід один на один.

Судячі з Усього, молодь Павлова булу не готова відігратіся з такого результату, тому Металург без особливая проблем довів Зустріч до перемоги. Більш того, в компенсованій годину Вийшов На заміну Дегтярьов зароб пенальті, а Джордже Лазич спокійно его реалізував.

Металург перемагає и набірає Вісім очок, а вісь Іллічівець залішається без перемог в поточному чемпіонаті.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top