Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Чернівці
  Головне зображення ілюстративне

  Чернівці

  Мешканці Чернівців стали заручниками Гіпербуду – Олійник

  Мешканці Чернівців стали заручниками Гіпербуду. Про це розповів громадський активіст Андрій Олійник, мешканець Сонячного острова, для програми Суть Речей.

  Мешканці Чернівців стали заручниками Гіпербуду, як говорить Андрій Олійник, ще 4 роки тому. Землю, яку виділили під будівництво забудовнику, міска влада уже двічі забирала. Зараз депутати, за словами Олійника, підтримують мешканців району, які виступили проти забудовника.

  Суть справи і конфлікту в тому, що компанія-забудовник, яку проінвестували переважно мешканці майбутнього житлового мікрорайону Сонячний острів, почала будівництво торговельного центру на одному із 44 гектарів землі, яку виділили суто під житло.

  Питання, які мешканці почали піднімати ще 4 роки тому, нарешті отримали логічні відповіді, а ситуація – завершення.

  Варто згадати, що нещодавно в офісних приміщеннях забудовника проводили обшуки та вилучали документацію. На місці події було багато активістів, депутати, кореспонденти, які фіксували все.

  Виявилося, що місцеві бізнесмени, зацікавлені в продовженні будівництва торговельного центру, тривалий час заважали прийняти депутатам остаточне рішення щодо комплексу. Зокрема, цьому сприяли… судові процеси, які відтерміновували рішення. Активіст розповів, що проваджень уже більше 2 тисяч, назвавши це спеціальною тактикою забудовників.

  Але тепер, як стверджує представник Народного контролю та радник мера Чернівців Андрій Олійник, землю остаточно віддадуть в оренду безпосередньо інвесторам. На місці невдалої і непотрібної забудови планується спорудити паркінг.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх