Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Львів
  Головне зображення ілюстративне

  Культура

  Львівський кінопрокат таки передали для Львів ТБ

  Львівський кінопрокат, який відомий своїм фондом старих кіноплівок, ліквідовано на сесії облради. Тепер весь кіноархів перейде в управління Юрія Візняка.

  Львівський кінопрокат, або Львівську обласну контору прокату кінофільмів, віднині буде ліквідовано. Львівоблрада вирішила передати весь кіноархів муніципальному каналу Львів ТБ, який тимчасово очолює обласний депутат, радикал Юрій Візняк.

  Нагадаємо, нещодавно Сайт громадської журналістики уже писав про те, що у Львові намагаються монополізувати сферу комунального медіа. Зібравши в одних руках два комунальні підприємства та виділивши з обласного бюджету гроші на них Юрій Візняк може забезпечити собі непогану перспективу стати медіа-магнатом місцевого рівня.

  Всупереч розмовам про те, що Львівський кінопрокат варто перетворити в культурний центр, депутати і, зокрема, профільна комісія, яку також очолює Візняк, проголосували за його ліквідацію. Усі ж наявні фонди перейдуть у власність Львів ТБ.

  З 11 робітників, які працювали в кінопрокатній канторі, 2 залишиться працювати на новому місці роботи – не муніципальному телеканалі Львова. 9 працівників – звільнять. Так закінчується доля ще одного комунального підприємства Львова.

  Що на черзі далі? Місцеві ЗМІ повідомляють про заплановані на 20 березня громадські слухання щодо майбутнього Кінотеатру Львів.

  Ймовірно, радикал Юрій Візняк, який практично силоміць вирвав Львів ТБ з рук політичних опонентів, докладе зусиль і до найшвидшої ліквідації Кінотеатру Львів. Проте це припущення ще немає фактичних підтверджень.

  Читайте інформації про розвиток подій на Сайті громадської журналістики.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх