Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Лише один Тернопільський депутат оприлюднив декларацію про доходу за 2013 рік

Депутати Тернопільської міської ради приховують декларації про доходи

Тернопіль

Лише один Тернопільський депутат оприлюднив декларацію про доходу за 2013 рік

Лише один Тернопільський депутат оприлюднив декларацію про доходи за 2013 рік

В рамках проекту Відкритість народного мандату від сайту “Kolona.net” наші журналісти відправляли інформаційні запити щодо декларацій про доходи депутатам міських рад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТЕРНОПІЛЬСЬКІ ДЕПУТАТИ НЕ ХОЧУТЬ ПОКАЗУВАТИ СВОЇ ДОХОДИ

Ще в січні цього року ми отримали відповідь на запит від Тернопільської міської ради,  в якій лише отримали декларацію одного депутата Сороколіта Івана.

Cороколіт Іван депутат міської ради від Всеукраїнське об’єднання “Свобода” та директор комунального підприємства Тернопільської міської ради “Тернопіль Інтеравіа”.

Лише один Тернопільський депутат оприлюднив декларацію про доходи за 2013 рік

Згідно декларації в Івана Леонідовича задекларовано особистих коштів 862 930 гривень та  521 489 гривень доходу інших членів сім’ї. Згідно декларації 521 489 це кошти які належать дружині депутата.

Із суми яку задекларував міський депутат, 52 500 гривень це кошти які пан Іван отримав відповідно за трудовими договорами тощо. Ще 10 000 гривень задекларовано як прибутку від депозиту у банку, і накінець доходи від підпрємницької діяльності становлять 800 430 гривень. Його дружина від ведення бізнесу заробила менше, а саме 521 489 гривень.

Лише один Тернопільський депутат оприлюднив декларацію про доходи за 2013 рік

За декларованими даними Сороколіт Іван має земельну ділянку у Тернопільській області площею 2 500 квадратних метрів та квартиру  площею 164 квадратних метра.

У міського депутата також є приваблива автівка Mitsubishi Outlander 2006 року випуску.

В декларації також є відомості про сплату кредиту та наявність гаражу. Повну інформацію кожен читач може переглянути за посиланням.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top