Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Контрабанда віагри – бізнес українських біженців на Волині

Головне зображення ілюстративне

Луцьк

Контрабанда віагри – бізнес українських біженців на Волині

У Волинській області прикордонники затримали двох німців за громадянством, – батька та сина, які вирішили, що контрабанда віагри – це прибутковий бізнес.

Контрабанда віагри з України до Німеччини через Польщу – саме з такою метою двоє чоловіків, які прямували до Варшави, перетинали польський кордон. З собою вони мали 36 тисяч різних таблеток, серед яких і загальновідомий засіб для підвищення потенції.

У багажі контрабандистів знайшли 9 найменувань медичних препаратів Загалом чоловіки перевозили 9 найменувань медпрепаратів, серед яких і віагра. Державна прикордонна служба повідомила, що метою перевезення медичних засобів була торгівля ними на території Євросоюзу.

Чоловік, якому зараз 67 років, та його 29-річний син були затримані в Ягодині, де знаходиться однойменний пункт пропуску. Потяг, що рухався з Києва до столиці Польщі, стояв на пункті пропуску, коли багаж чоловіків вирішили обшукати працівники прикордонної служби. Після знахідки чоловіки зізналися прикордонникам, що хотіли підзаробити на продажі таблеток.

Після вилучення контрафакту чоловікам доведеться відповідати перед українським законодавством, відповідне провадження відкрито, потенційна сума збитків державі та міра провини чоловіків, на яких чекає суд, встановлюється.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх