Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Колишній ректор УжНУ судиться за посаду в Ужгороді – Квіт

Головне зображення ілюстративне

Освіта

Колишній ректор УжНУ судиться за посаду в Ужгороді – Квіт

Ректор УжНУ Федір Ващук намагається через суд повернутись на посаду, з якої був звільнений. Про це для мас-медіа розповів міністр освіти Сергій Квіт.

Ректор УжНУ, за словами Квіта, намагається повернути посаду через суд, незважаючи на те, що сам написав заяву на звільнення.

Міністр нагадав, що під час Революції гідності багато студентів УжНУ скаржилися на тепер уже екс-очільника закладу. Саме тому, під тиском громадськості та студентів Ващук написав заяву на звільнення в 2014 році.

Проте зараз, на думку Квіта, більшість колишніх керівників вишів намагаються всупереч здоровому глузду повернутися на свої посади і взяти реванш.

Нагадаємо, що Федір Ващук, якого пов’язують з діяльністю партії Відродження (куди ввійшло багато колишніх регіоналів), має конфлікт із представниками Віктора Балоги та його політичними соратниками.

Крім цього, видання Трибуна наголошує, що дружба нинішнього міністра освіти та засновника Єдиного центру не дозволять колишньому регіоналу Ващуку повернутися на посаду. Журналісти припускають, що в конфлікті може з’явитися переможець – хтось третій, адже ні екс-регіонал, а ні ручний ректор Балоги не зручні для Порошенка та Яценюка.

Разом з тим відбулося уже щонайменше 3 засідання у справі Ващука, і його шанси на реванш поки що зростають.

Коментарі
Загрузка...
Вверх