Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Кінотеатр Львів можуть врятувати, приєднавши до Стрийського парку

Львів
Головне зображення ілюстративне

Культура

Кінотеатр Львів можуть врятувати, приєднавши до Стрийського парку

У Львові провели громадські слухання, де вирішували, яке майбутнє очікує на Кінотеатр Львів.

Кінотеатр Львів, комунальне підприємство, яке можуть закрити у зв’язку із перерозподілом бюджету області, опинився у центрі уваги громадських активістів, місцевої влади та мешканців міста.

В п’ятницю, 1 квітня, було проведено перший етап громадських слухань, де обговорювали варіанти майбутнього кінотеатру. Як повідомляють місцеві ЗМІ, громадські активісти запропонували цілих п’ять варіантів щодо подальшого існування кінотеатру.

Представники громадськості, які були на слуханнях, стверджують, що у Львові бракує комунального товариства, яке б займалося розвитком творчо-виробничої сфери і працювало на основі госпрозрахунків. Зокрема було запропоновано на базі Центру Галицького кіно створити студію для зйомки українських фільмів, а також дублювання українською мовою іноземних фільмів.

[infobox style=’regular’ static=’1′]Читайте також: Львівський кінопрокат переходить у власність Львів-ТБ[/infobox]

Крім того представники міської влади – робоча група депутатів Львівради – розповіли про концепцію відновлення Стрийського парку та можливість інтеграції Кінотеатру Львів у його інфраструктуру.

Другий етап обговорення відбудеться ближче до завершення квітня. Напрацьовані в ході обговорення пропозиції передадуть в профільну комісію Львівради, яка вже прийме остаточне рішення щодо подальшої долі кінотеатру.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх