Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Бульвару Героїв Сталінграду в Чернівцях можуть повернути стару назву

Чернівці

Бульвару Героїв Сталінграду в Чернівцях можуть повернути стару назву

Колишній бульвар Героїв Сталінграду, який сьогодні носить ім’я Героїв Крут, хочуть знову перейменувати. Мешканці Чернівців зібрали 256 голосів під петицією.

Колишній бульвар Героїв Сталінграду, який у зв’язку з прийняттям Закону про декомунізацію перейменували у бульвар імені Героїв Крут, мешканці Чернівців запропонували перейменувати вдруге. На момент публікації матеріалу під відповідною петицією на сайті міської ради Чернівців зібрано 256 підписів.

бульвар Героїв Сталінграду

Наразі до закінчення терміну збору підписів залишається 4 дні, але необхідна кількість у 250 голосів гарантує розгляд питання на сесії Чернівецької міської ради. Згідно з положенням про петиції звернення зареєструють та розглянуті упродовж десяти робочих днів з моменту оприлюднення, тобто не більше, ніж за два тижні.

Дана позиція викликала жваве обговорення в соцмережах, а також на самому сайті, де здійснюється голосування. Зокрема в коментарях до петиції деякі користувачі ресурсу заявляють, що якщо і змінювати назву на більш стару, – то повертати потрібно назву бульвару Архітекторів. Є також коментарі, які стосуються відносно великої вартості перейменування вулиць у місті і пов’язаним із цим витрат.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top