Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Геннадій Москаль пресує російські банки на Закарпатті

Головне зображення ілюстративне

Ужгород

Геннадій Москаль пресує російські банки на Закарпатті

Геннадій Москаль впроваджує політику жорсткої українізації на Закарпатті. Цього разу йому під руку підвернулись російські банки.

Усі російські банки, з якими Закарпатська ОДА мала хоч якісь стосунки, відчули ряд обмежень. Йдеться, насамперед, про ті банки, які належать хоча б частково російському капіталу. Відповідну інформацію розмістив офіційний сайт очільника ОДА Закарпаття.

російські банки

Варто нагадати, що завдяки старанням Москаля на Закарпатті з’явилися вулиці Джона Леннона та площа Енді Уорхола.

Цього разу під приціл головного чиновника області потрапили три відділення Сбербанку Росії, які розмістилися на вулицях Ужгорода до Мукачева. Згідно із розпорядженням Геннадія Москаля на вивісках банківських відділень у назві самого банку довелося позбутися слова “Росія”. Таке рішення було обґрунтовано тим, що північний сусід наразі визнаний державою-агресором.

За словами Москаля, частковий демонтаж вивісок не проводився з минулого року, проте після нагадування цю символічну справу таки зробили. Крім цього, як стверджує очільник ОДА, всі підрозділи облдержадміністрації, які в тій чи іншій мірі користувалися послугами російських банків віднині перейшли на обслуговування інші фінансові установи, які не пов’язані з Росією.

 

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх