Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Декомунізація на Закарпатті: Леніна змінив Леннон

Культура

Декомунізація на Закарпатті: Леніна змінив Леннон

Декомунізація на Закарпатті: в селах “не полюбляють” рок-н-рол, але ведуться на шантаж Геннадія Москаля.

Декомунізація на Закарпатті відбувається зі своїми казусами. Цього разу жарт Геннадія Москаля, голови Закарпатської ОДА, щодо перейменування однієї з вулиць села Калини став приводом для шантажу в бюджетній сфері.

Декомунізація на Закарпатті: Леніна змінив Леннон

Нещодавно у зв’язку із відповідним законодавством про декомунізацію вулицю імені Леніна в селі Калини перейменували на вулицю імені Джона Леннона. Місяць тому, 4 березня, Геннадій Москаль своїм розпорядженням змінив назву вулиці, проте місцеві депутати сільради вирішили змінити назву вулиці на Слов’янську.

Геннадій Москаль, щоб переконати селян залишити придуману ним назву пішов на шантаж. Експертиза та ремонт вулиці, запланована на 2016 рік, відбудеться згідно вже погодженої документації, в якій фігурує назва імені Джона Леннона.

Голова заявив для ЗМІ, що на мосту через річку Тересва в селі як “бонус за любов до музики бітлів” буде прокладено асфальт за кошти обласного бюджету. Проект, за словами Москаля, уже погоджений із сільським головою, але якщо назва буде інша – ремонту не зможуть провести.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top