Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Франківців турбує стан доріг, транспорт та паркувальні майданчики

Автошлях «Устилуг-Луцьк-Рівне»: Ремонт дороги коштувати близько 338 мільйонів
Головне зображення ілюстративне

Івано-Франківськ

Франківців турбує стан доріг, транспорт та паркувальні майданчики

В Івано-Франківську студенти опитали близько 430 жителів міста. Соціальний експеримент проводили студенти Прикарпатського університету. Як зазначає один з організаторів експерименту, при опитуванні головним критерієм був вік та стать респондентів.

При опитуванні питання були розділені на дві категорії: політичні погляди респондентів та комфортність Івано-Франківська. Близько 44% від усіх опитаних зазначили, що місто є комфортним, 22% опитуваних громадян відповіли, що місто є дуже комфортним, а 2% сказали, що Івано-Франківськ зовсім не комфортне місто.

Новини Франківська повідомляють, що статистичні дані показують, що жителів міста турбує транспорт, стан доріг та міські парковки.

При опитуванні було присутнє питання про майбутнього президента. 47% опитаних відповіли, що якби вибори проводилися зараз, то вони не пішли б на вибори зовсім. З тих, хто пішов би, більшість проголосувала б за «Свободу» (13%), «Укроп» (10%) і «Батьківщину» (3%).

32% респондентів зазначили, що задоволені діяльністю чинного мера і були б не проти, або його переобрали на наступний термін. 31% зазначає, що чинному меру не потрібно більше йти на вибори, а 9% вважають, що його потрібно усунути з посади.Коментарі
Вверх