Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Фіорентина перемагає Аталанту

Головне зображення ілюстративне

Спорт

Фіорентина перемагає Аталанту

Гол вийшов на заміну Ясміна Куртича приніс Фіалкам три очки у матчі з Аталантою.

Перемога над Генгама в Лізі Європи з рахунком 3: 0 стала чітким сигналом – пора забивати і в чемпіонаті. У перших двох турах Фіорентині не вдалося вразити ворота суперника, що стало приводом для обгрунтованої критики команди Вінченцо Монтелла в цілому і Маріо Гомеса зокрема. В Бергамо Скуадрі Віолі насилу, але все-таки вдалося здобути першу перемогу в чемпіонаті. Німець, правда, так і не відзначився.

Монтелла виставив досить експериментальний склад – місце в старті знайшлося новачку Мілану Баделя, Борха Валеро залишився в запасі, а діяли тосканці за схемою 3-5-1-1. Йосип Ілічич, активно допомагав Гомесу попереду, міг забивати вже на другій хвилині, але Марко Спортьелло знову продемонстрував, що продаж Андреа Консільі не стала втратою для бергамаскі.

Фіорентина володіла перевагою і більше тримала м’яч, але господарі досить гостро контратакували, роблячи ставку на швидкі фланги. 23 удари проти 16 – Аталанта створила біля воріт суперника більше, ніж команда Монтелли, проте реалізувати свої моменти так і не змогла. Логічно, що одним з кращих на полі став бразильський портьєрі Фіалок Нето, до того ж, двічі гостей рятувала штанга. Більше всіх незадоволений собою повинен бути Річмонд Буачі – ганця кілька разів виводили на хороші позиції для удару, але приналежний Ювентусу футболіст шансами не скористався.

Єдиний гол на 58-й хвилині провів який перейшов минулого літа з Сассуоло Ясмін Куртич. Півзахиснику, який замінив Баделя, отримав м’яч від Маті Фернандеса на лінії штрафної і точно низом пробив у дальній кут. Лідери Фіалок як і раніше не вражають, але дві перемоги за тиждень – хороший знак.

Football.ua

Аталанта – Фіорентина 0: 1
Гол: Куртич, 58

Аталанта: Спортьелло, Дзаппакоста, Беналуан, Б’ява, Драме (Моліна, 82), Естігаррібія, Кармона, Чигаріні, Д’Алессандро (Гомес, 61), Буачі, Денис (Б’янкі, 76)

Фіорентина: Нето, Алонсо, Родрігес, Савич, Куадрадо (Варгас, 79), Аквілані, Фернандес, Бадель (Куртич, 56), Паскуаль (Річардс, 71), Ілічіч, Гомес

Попередження: Родрігес, Фернандес, Аквілані, Гомес

Коментарі
Загрузка...
Вверх