Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Зображення з сайту ЗНАМЕНОСЕЦ

  Спорт

  Федерації фрі-файту нічого не загрожує – Віктор Мацикур

  Очільник департаменту фізичної культури і спорту ОДА Тернопільщини Віктор Мацикур спростував чутки про ліквідацію фрі-файту як виду спорту в Україні. Фрі-файт продовжить існування і буде тільки розвиватися.

  Мінмолоді та спорту продовжить співпрацю з різними спортивними федераціями, але лише з тими, що відповідатимуть переліку вимог та критеріїв. Вся річ в тому, що ці федерації претендуватимуть на бюджетні кошти, а тому їх список потрібно переглянути та оптимізувати.

  Чиновник також пояснив, що анулювали статус національної для Всеукраїнської федерації фрі-файту лише для того, щоб навести певний лад.

  – Федерації фрі-файту нічого не загрожує, просто відбувається технічна процедура переукладання угоди з Мінмолоді та спорту, – говорить Мацикур.

  За його словами, статус та фінансова підтримка залишаться. Просто зараз усі працюють для того, щоб адаптуватися в нових, дещо складніших умовах у державі.

  Як відомо, нещодавно ряд ЗМІ та соціальних мереж поширили “сенсаційну” інформацію про те, що федерацію фрі-файту і вид спорту як такий будуть ліквідовані.

   

  Сайт громадської журналістики

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх