Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Івано-Франківськ

  Доходи мера Івано-Франківська щороку зменшуються: декларація за 3 останні роки

  Сайт громадської журналістики дослідив доходи мера Івано-Франківська за 2015 рік, 2014 та 2013 рік, всі данні вказані згідно декларацій. 

  Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Декларація депутатів

  Міський голова Івано-Франківська – Марцінків Руслан, оприлюднив свою декларацію у себе на сторінці в «FACABOOK». Згідно даного фінансового документа його сукупний дохід у 2015 році склав 28 тисяч 643 гривні, з цієї суми 20 427 склала його зарплата, а 8 216 гривень було отримано як страхові виплати.

  [quote style=’1′ cite=”]Cтало відомо, хто “вкрав” два мільйони мера Ужгорода[/quote]

  Серед транспортних закладів у Руслана Романовича вказано автомобіль марки «ЗАЗ», 1 500 куб. см., 2011 року випуску. А з житлової площі вказано квартиру 102,7 метри квадратних. Інших відомостей про мера Івано–Франківська декларація не містить.

  Серед членів сім’ї в декларації вказано дружину та сина, у яких в декларації не вказано доходів, транспортних засобів, нерухомості чи інших відомостей про їхній фінансові зобов’язання чи вклади у банку.

  У 2014 році Марцінків Роман отримав значно більші доходи а  саме 167 тисяч 651 гривню, дохід повністю складався з зарплати. Серед нерухомості вказано ту ж саму квартиру, серед транспортних засобів змін теж не було.

  Дохід сім’ї також був більшим і становив 63 948 гривень, і повністю складався з доходу від підприємницької діяльності. Інші відомості в декларації відсутні.

  Слід зауважити, що згідно декларації за 2013 рік Руслан Марцінків у звітному році отримав ще більший дохід, а саме 231 982 грн., значно більшим був і дохід членів сім’ї 530 тисяч 994 гривень.

  В діяльність місцевого самоврядування пан Руслан залучений з 2005 року. Цього року він став помічником заступника міського голови. З 2006 по 2012 рік займав різні посади в міській раді Івано-Франківська, а у 2012 році був обраний народним депутатом 7-го скликання від ВО «Свобода».

  Міським головою Івано-Франківська обраний у листопаді минулого року набравши 54,82 % голосів у другому турі виборів.

  Доходи мера Ужгорода: чиновник «помилився» на два мільйони?

  Декларація міського голови Луцька: неточність майже на півмільйона гривень

  За 2015 рік доходи Надала виросли більше ніж на півмільйона

  Андрій Садовий оприлюднив свою декларацію

  У 2015 році Володимир Хомко збільшив свої доходи (декларація)

  Мер Чернівців у 2015-му збільшив свої доходи у 2 рази: декларація

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх