Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Донецький «Шахтар» отримав від китайців 741 000 евро

Донецький «Шахтар» отримав від китайців 741 000 евро
Головне зображення ілюстраційне

Спорт

Донецький «Шахтар» отримав від китайців 741 000 евро

Донецький «Шахтар» зміг заробити на подальшому трансфері свого екс-футболіста. Мова йде про болівійському форвардові Марсело Морено, який нещодавно перебрався з бразильського “Греміо” в китайський «Чанчунь Ятай».

Повідомляє прес-служба ФК «Шахтар».

Свого часу при продажу Марсело Морено в “Греміо” за 6 млн. Євро, «гірники» прописали в контракті пункт, згідно з яким 30% економічних прав на болівійця залишалися в українського клубу і вчинили б на рахунок «Шахтаря» при перепродажі футболіста. Офіційно «Греміо» і «Чанчунь Ятай» вирішили не оголошувати суму угоди, але авторитетний портал transfermarkt.de інформує, що вона склала 2470000. Євро. Таким чином, на цьому переході Морено «гірники» змогли заробити близько 0741000. Євро.

Нагадаємо, що влітку 2008 року трансфер Морено з «Крузейро» коштував «Шахтарю» 9 млн. Євро. Однак в Донецьку болівієць не заграв, змушений був блукати по орендах в «Вігані» і «Вердері», а на початку 2012 року залишив Україну, повноцінно перебравшись в «Греміо». На орендах Марсело Морено, його продажу в «Греміо» і надалі переході в китайський чемпіонат, «Шахтар» практично компенсував усі витрати на трансфер футболіста в 2008 році.

Коментарі
Загрузка...
Вверх