Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Ужгород

  Директора Закарпатського драму арештували за вимагання хабара

  Василь Марюхнич, директор обласного драмтеатру Закарпаття, був сьогодні арештований за вимагання хабара у розмірі 4000 грн.

  За вимагання хабара Василь Марюхнич може бути позбавлений волі на строк до 12 років. Наразі йому передбачили домашній арешт – до 16 червня з 22 години ночі до 6 ранку чоловіку заборонено покидати домівку, де він офіційно проживає.

  вимагання хабара

  Затримали Марюхнича під час отримання 2000 тисяч гривень, за які він нібито збирався розрахуватися із технічними працівниками закладу. Вимагав він ці гроші із військовослужбовця за проведення заходу у приміщенні обласного драмтеатру.

  Як стверджує Олег Ціцак, військовий прокурор Ужгородського гарнізону, спочатку мова йшла про 8 тисяч гривень за проведення заходу, пізніше торгуючись військовослужбовцю вдалося понизити суму до 4 тисяч. Під час отримання Марюхничем першої половини вказаної суми його і затримали.

  За словами директора, отримані кошти він мав самостійно внести в касу театру, а також, що ці гроші потрібні для оплати роботи технічних працівників драмтеатру у неробочий час. Проте Марюхнич наполягав на тому, щоб вказані гроші передали не офіційно в касу закладу, а особисто йому.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх