Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Статки та доходи голів РДА Львівщини: Частина 4
  Зображення сайту Колона

  Інфографіка

  Статки та доходи голів РДА Львівщини: Частина 4

  Завершальна четверта публікація про доходи та витрати голів райдержадміністрацій Львівської області. Попередні публікації на цю тему далі за писиланням. Статки та доходи голів усіх районних адміністрацій Західної України будуть опубліковані на сайті kolona.net. Читайте та аналізуйте.

  Статки та доходи голів РДА Львівщини: Частина 3

  Статки та доходи голів РДА Львівщини: Частина 2

  Статки та доходи голів РДА Львівщини: Частина 1

  ТУРКІВСЬКИЙ РАЙОН

  Лабецький Олександр – голова Турківської РДА, за 2014 рік задекларував 9 972 грн., весь дохід голови склала зарплата. Очільник Турківської РДА володіє житловим будинком 90 кв.м., та земельною ділянкою 2 500 м.кв., транспортними засобами не володіє.

  Членів сім’ї в декларації не вказано.

  У 2014 році Олександр Лабецький був самовисуванцем на виборах до Верховної Ради. Але уже на виборах 2015 року був «першим номером» у списку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», до Турківської районної ради, крім самого Олександра Мироновича у списку кандидатів були його брат та батько.

  Лабецький Олександр – голова Турківської РДА

  ЖОВКІВСЬКИЙ РАЙОН

  Щур Надія – голова Жовкіської РДА, в декларації про майно, доходи та витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік вказала 61 790 гривень власного сукупного доходу.

  В членах сім’ї пані Надія вказала чоловіка та двох синів, в яких на трьох сукупний дохід склав 87 210 гривень, з них 75 110 це зарплата.

  Очільниця РДА володіє легковим автомобілем Шевроле Авео, 2008 року випуску, та двома земельними ділянками.

  В декларанта знаходиться 3 гривні на рахунку у банку. Сума погашення позики або ж кредиту становила 30 623 гривні, а добровільне страхування склало 416 грн.

  У членів сім’ї на рахунку у банку зберігається 77 879 грн., добровільне страхування склало 480 грн., а погашення суми позики чи кредиту 78 890 грн.

  На минулорічних місцевих виборах Щур Надія була першим номером у списку до Жовківської районної ради від БПП.

  Щур Надія - голова Жовкіської РДА

  СКОЛІВСЬКИЙ РАЙОН

  Сукупний дохід Свистина Ігора – голови Сколівької РДА, в 2014 році склав 52 895 грн., з цієї суми 23 810 грн. – зарплата, 24 585 грн. – допомога по безробіттю. У декларації вказаний житловий будинок площею 97,2 кв.м., та кілька земельних ділянок. На утримання зазначеного майна декларант витратив 3 200 грн.

  Дохід членів сім’ї – 38 796 гривень. На погашення основної суми за позикою (кредитом) членам сім’ї знадобилося –  463 грн.,

  У  1998, 2002 та 2006 роках Ігор Ілліч обирався сільським головою села Коростів Сколівського району. Свистун Ігор також обирався і депутатом Сколівської райради в 2006., та 2010, як член Політичної партії «Наша Україна» . На минулорічних виборах був першим кандидатом від «Блоку Петра Порошенка « Солідарність» до Сколівської районної ради.

  Свистина Ігора – голови Сколівької РДА

  ПЕРЕМИШЛЯНСЬКИЙ РАЙОН

  Посада голови Перемишлянської райдержадміністрації з 22.12.2015 року є вакантною, на даний момент в.о. голови РДА перший заступник Танчин Володимир. Сукупний дохід першого заступника голови за 2014 рік склав 84 450 грн., з них 63 413 грн. – зарплата, 17 999 грн. – інші види доходів. У власності декларанта знаходиться два автомобілі, квартира площею 72,5 кв.м. та гараж. Володимир Зіновійович зберігає на рахунку банку 2 523 грн., 194 гривні декларанту довелося витратити на утримання майна.

  Дохід членів сім’ї декларанта склав 86 606 грн. У власності сім’ї вказано земельну ділянку площею 7 227 кв.м. На утримання майна члени сім’ї витратили  2 915 грн.

  Минулих виборів Танчин Володимир був кандидатом до Перемишлянської районної ради, як безпартійний, проте був закріпленим кандидатом за колишнім в.о. голови Перемишлянської РДА Андрусишиним Романом від «БПП».

  в.о. голови РДА перший заступник Танчин Володимир

  САМБІРСЬКИЙ РАЙОН

  Дохід голови Самбірської РДА-  Фрейя Миколи, за 2014 рік не перевищив 5 тисяч гривень. Згідно декларації голова райдержадміністрації є власником двох автомобілів, та не володіє не рухомим майном.

  Сукупний дохід членів сім’ї склав 42 239 гривень, більша частина цих коштів отримана, як дохід від підприємницької діяльності. У власності членів сім’ї знаходиться житловий будинок площею 68 кв.м., та земельна ділянка.

  Микола Михайлович є безпартійним, на минулих місцевих виборах був обраний депутатом до місцевої районної ради, де очолює фракцію «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Хоча ще на початку 2015 року брав участь у зборах партійної організації «Удар», на яких розглядали питання призначення голів місцевих організацій партії, серед кандидатів був також Микола Фрей.

  у 2015 році Микола Михайлович працював на посаді першого заступника голови Самбірської районної державної адміністрації.

  За даними сайту посіпаки Фрей Микола на платній основі був помічником народного депутата Дубневича Ярослава протягом 7-го та 8-го скликань.

  Дохід голови Самбірської РДА- Фрейя Миколи

   

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх