Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Статки та доходи голів РДА Львівщини: Частина 1
  Зображення сайту Колона

  Інфографіка

  Статки та доходи голів РДА Львівщини: Частина 1

  Сайт громадської журналістики, продовжує слідкувати за доходами голів районних державних адміністрацій Західної України. Цього разу ми дізналися про доходи та статки голів РДА Львівщини. Виявилося що один з очільників володіє найбільшим доходом, найбільшою кількістю автомобілів та найбільшим будинком у порівнянні з своїми колегами.

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі

  Скільки заробляють керівники районних адміністрацій Волині

  ПУСТОМИТІВСЬКИЙ РАЙОН

  Говенко Володимир – голова Пустомитівської РДА, в декларації за 2014 рік вказав 91 208 грн власного доходу, з них 51 603 грн. – заробітна плата, 39 605 грн. – інші види доходів. В розділі про транспортні засоби декларант вказав автомобіль Москвич та причіп . А в розділі про не рухомоме майно житловий будинок площею 125,64 кв.м., гараж, земельну ділянку та інше не рухоме майно. Декларант має добровільне страхування на суму 676 грн.

  В даних про членів сім’ї вказана лише дружина дохід якої за 2014 рік склав трохи більше 85 тисяч., також у її власності є житловий будинок.

  У 2010 році Говенко Володимир був членом Політичної партії «Сильна Україна»,  проте на виборах 2015 року був закріпленим за БПП «Солідарність», як кандидат до Пустомитівської районої ради.

  Говенко Володимир – голова Пустомитівської РДА

  ЗОЛОЧІВСЬКИЙ РАЙОН

  Сукупний дохід голови Золочівської РДА – Надзельського Володимира,  за 2014 рік склав 121 520 грн., з них 118 355 – зарплата, 2 644 грн. –  дохід від передачі земельного паю в оренду, решта страхові виплати. Дохід членів сім’ї станови трохи більше 40 тисяч гривень.

  У власності декларанта вказано два автомобілі та мотоцикл. З нерухомості вказано житловий будинок, чимала земельна ділянка площею 57 023 м.кв., а також гараж та інше не рухоме майно.

  У власності членів сім’ї не вказано автомобілів чи не рухомості.

  На виборах 2015 року був обраний депутатом райради, є безпартійним, проте на виборах був закріплений за БПП.

  Сукупний дохід голови Золочівської РДА - Надзельського Володимира

  ЖИДАЧІВСЬКИЙ РАЙОН

  Серед всіх голів РДА Львівської області, Пітула Олександр за 2014 рік отримав найбільший сукупний дохід 918 630 гривень,  ці гроші були отримані від відчуження рухомого і не рухомого майна.

  Разом з сім’єю голова володіє найбільшим та мабуть і найдорожчим автопарком вартість однієї лиш Тойоти Прадо 2012 року випуску коливається в межах одного мільйона гривень. Крім Тойоти декларант володіє трьома вантажними автомобілями Man з причепами, а у власності сім’ї є легковий автомобіль Land Rover, Range Rover.

  Найбільшим будинком також володіє голова Жидачівської РДА, адже згідно декларації він є власником дачного будинку площа якого 728 «квадратів».

  У власності сім’ї є земельна ділянка та житловий будинок.

  Банківських рахунків у посадовця, і у членів його сім’ї немає. Декларант витратив  11 тис грн. на утримання майна. Сім’я за утримання майна сплатила 5 тис грн.

   Пітула Олександр

  БУСЬКИЙ РАЙОН

  Голова Буської райдержадміністрації – Петро Мороз, в декларації за 2014 рік вказав 62 313 гривень власного доходу, весь дохід – зарплата. Серед членів сім’ї вказана лише дружина, дохід якої склав 65 518 гривень.

  Петро Мороз володіє земельною ділянкою площею 0,1000 кв.м., а у власності дружини вказується житловий будинок загальною площею 338,8 кв.м..

  В декларації також вказано два транспортних засоби – Мерседес Е-210, та УАЗ 469.

  У 2008 році Петро Мороз потрапив до списку посадових осіб МВС та ДПА України, які підлягають звільненню з займаних посад, серед причин звільнення тодішнього полковника вказано отримання незаконної грошової винагороди а також запровадження механізму поборів з підлеглих, за прикриття протиправної діяльності.

  Голова Буської райдержадміністрації – Петро Мороз

  БРОДІВСЬКИЙ РАЙОН

  В декларації за 2014 рік, голова Бродівської РДА – Цигилик Орест, вказав майже 65 тисяч власного доходу, його дохід повністю склала зарплата. У власності декларанта вказаний автомобіл ВАЗ, 1987 року випуску.

  Дохід  сім’ї склав 22 209 грн., цю суму склала зарплата та інші види доходів. Також у власності членів сім’ї знаходиться квартира та земельна ділянка.

  Ореста Цигилика на пост голови Бродівської райдержадміністрації було призначено у січні 2016 року. Перед цим працював заступником голови Бродівської РДА.

  Бродівської РДА - Цигилик Орест

  Статки та доходи голів РДА Львівщини: Частина 2

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх