Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Статки та доходи голів РДА Львівщини: Частина 3
  Головне зображення сайту Колона

  Інфографіка

  Статки та доходи голів РДА Львівщини: Частина 3

  Сайт громадської журналістики продовжує роботу над деклараціями голів районних державних адміністрацій Львівщини. Інформацію про статки та доходи керівників районів наші журналісти отримали у відповіді на інформаційний запит.  Екс-голову Сокальської РДА було звільнено згідно з «Законом про очищення влади», а голова Миколаївської РДА в декларації вказав три автомобілі. Дізнавайтеся більше про майно та доходи очільників районних державних адміністрацій Львівської області. 

  Статки та доходи голів РДА Львівщини: Частина 1

  Статки та доходи голів РДА Львівщини: Частина 2

  СОКАЛЬСЬКИЙ РАЙОН

  Екс-голова Сокальської РДА – Кожушок Олег, за 2014 рік задекларував 38 970 гривень доходу. Дохід членів сім’ї був більшим – 333 669 грн.

  Декларант разом з сім’єю володіє двома автомобілями УАЗ, та ЗАЗ Lanos, а також двома квартирами  по 68 кв.м. кожна. В декларації екс-голова вказав земельну ділянку площа якої становила 2 929 кв.м.

  Олега Кожушка було звільнено з посади голови Сокальської РДА 1 вересня 2015 року. За рік до його звільнення активісти громадських організацій Антикорупційне Бюро Сокальщини, Сокальська Варта, Сокальська Самооборона Майдану вимагали в Кожушка Олега написати заяву про звільнення опираючись на те що колись він перебував на службі в КДБ СРСР, а згідно закону «Про очищення влади», особи котрі перебували на службі КДБ СРСР, не можуть займати державні посади.

  На виборах у 2010 році до Сокальської районної ради, та на минулих виборах 2015 року до Львівської районної ради був кандидатом від політичної партії ВО «Батьківщина».

  Згідно сайту посіпаки Олег Кожушок був помічником народного депутата Курпіля Степана під час 6-го та 7-го скликання.

  Екс-голова Сокальської РДА – Кожушок Олег

  СТАРОСАМБІРСЬКИЙ РАЙОН

  Цепенда Орест – голова Старосамбірської РДА, в декларації за 2014 рік вказав 121 959 гривень сукупного доходу, з цієї суми 91 428 грн. – зарплата, та 30 531 грн. – страхові виплати. Декларант  володіє автомобілем  Опель Векрта, квартирою площею 67,8 кв.м., та гаражем. На утримання майна декларанту прийшлося витратити – 7 210 грн.

  Дохід членів сім’ї склав 123 572 грн. У власності членів сім’ї вказано земельну ділянку площею 980 кв.м., та не вказано транспортних засобів.

  Номінальна вартість цінних паперів декларанта становить 210 грн., –  ПАТ «Рівне – Азот», аналогічними цінними паперами володіють і члени сім’ї.

  Цепенда Микола в лютому 2015 року вдруге призначений головою Старосамбірської райдержадміністрації, вперше йому вдалося очолити її в 2005 році і працював до 2010. З 2011 по 2015 був першим заступником голови Старосамбірського міського голови. Також Цепенді Миколі довелося очолювати Старосамбірську районну раду з 2002 по 2005 рік.

  Микола Володимирович був кандидатом в депутати до Самбірської районної ради в 2010 році від Політичної партії «Наша Україна», а в 2015 році в списку кандидатів очолював «Солідарність».

  За даними сайту «посіпаки», Микола Володимирович на громадських засадах був помічником народного депутата 6 скликання В’язівського Володимира від партії блок «Наша Україна — Народна самооборона».

  Цепенда Орест – голова Старосамбірської РДА

  МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОН

  Папуга Ярослав, протягом останніх п’яти років працював на різних посадах в Миколаївській районній раді, після чого був призначений на посаду голови Миколаївської райдержадміністрації. Колишній член Політичної партії «Наша Україна», за 2014 рік задекларував майже п’ятдесят сім тисяч сукупного доходу. Більшу частину свого доходу а це 47  403 грн., – зарплата, решта 9 580 грн. отримано як дохід від викладацької діяльності.

  Дохід членів сім’ї (вказана лише мати) становив  14 474 грн. Транспортних засобі або ж нерухомого майна у членів сім’ї не вказано.

  Декларант володіє трьома автомобілями та лише одним гаражем. Також у голови є житловий будинок площею 100 кв.м., земельна ділянка та інше не рухоме майно. На утримання майна декларант витратив 2 825 грн.

  На виборах 2015 року балотувався до Миколаївської районної ради від  партії «БПП«Солідарність».

  Папуга Ярослав

  ГОРОДЕЦЬКИЙ РАЙОН

  Ременяк Володимир – голова Городецької райдержадміністрації, а також депутат Львівської облради, вказав в декларації суму власного сукупного доходу – 17 298 грн.. Серед не рухомості в  декларанта зазначений лише житловий будинок площею 107 «квадратів».  Утримання майна голові обійшлося в 5 000 гривень.

  В членів  сім’ї не задекларовано доходів чи власного майна.

  Ременяк Володимир – голова Городецької райдержадміністрації

  МОСТИНСЬКИЙ РАЙОН

  Мостинську райдержадміністрацію очолює Мартин Михайло, котрий за 2014 заробив двадцять п’ять тисяч гривень, весь його дохід склала зарплата. В «графі» про члени сім’ї вказана лише дружина, її дохід склав – 29 864 гривень.

  Голова володіє житловим будинком площа якого 103 кв.м, а його дружина є власницею земельної ділянки площею 2 гектари.

  В 2014 році   ВО «Свобода» позбавила партійного квитка Михайла Мартина, за порушення партійної дисципліни, проте уже минулої осені голова Мостинської РДА, був у списках партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» до Мостинської районої ради.

  За даними сайту «посіпаки» Мартин Михайло був помічником народних депутатів 4 скликання Юхновського Олега та Білоруса Олега, котрі входили до виборчого блоку Юлії Тимошенко.

  Мостинську райдержадміністрацію очолює Мартин Михайло

  Читайте продовження публікації в наступному матеріалі.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх