Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Безпечне місто – Тернопіль убезпечать веб-камерами

Тернопіль

Безпечне місто – Тернопіль убезпечать веб-камерами

Іван Сорокаліт розповів, що 12 веб-камер в рамках муніципальної програми Безпечне місто встановили в Тернополі в 2016 році.

Програма Безпечне місто покликана запобігти правопорушенням та допомогти тернополянам убезпечити вулиці та громадський спокій міста. Відповідно, на програму було виділено масу коштів – 2 мільйони гривень. Наразі в Тернополі налічується уже понад 200 відеоспостережних камер.

Стало відомо, що 12 веб-камер в рамках муніципальної програми Безпечне місто встановили в Тернополі в 2016 році

Про встановлення камер в 2016 році розповідає очільник комунального підприємства Тернопіль Інтеравіа Іван Сороколіт. За його словами, встановлення камер, яке розпочалося ще в 2012 році наразі перетворило місто на одне з найбезпечніших в аспекті відеоспостереження. Директор Тернопіль Інтеравіа стверджує, що система “файного міста” – одна з найпотужніших в країні. Якщо при цьому зважати на кількість населення, то чи не найпотужніша в розрахунку на число мешканців.

При цьому Сорокаліт додає, що камер насправді ще недостатньо для повного убезпечення міста. Зокрема він вказує, що потрібно додати камери на Гаївському перехресті, на дамбі ставу, чи, наприклад, на Збаразькому шосе тощо. Це викликано, насамперед, необхідністю відслідковувати часті ДТП у цих напрямках.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top