Колона – Cайт громадської журналістики

БДФЕУ мітингує проти об’єднання з ЧНУ ім. Федьковича

БДФЕУ мітингує

БДФЕУ мітингує проти об’єднання з Чернівецьким національним університетом ім. Федьковича. Виші вирішили об’єднати в Кабміні.

БДФЕУ мітингує, як стверджує ректор та працівники вузу, через “рейдерське захоплення” вишу наближеними до МОН та керівництва ЧНУ посадовцями. Разом з тим конкретних фактів корупції навести не може ніхто.

Зокрема ректор БДФЕУ Прядко звинувачує у корупційних діях особисто прем’єр-міністра України, оскільки сам Яценюк навчався свого часу саме в ЧНУ.

5 лютого було проведено мітинг у Києві, куди поїхало декілька десятків студентів БДФЕУ. Перед Кабміном вони вимагали скасувати рішення про злиття двох вузів. Тиждень тому рішення про об’єднання відклали.

Як стверджують деякі місцеві видання, Володимир Прядко не хоче втрачати свою посаду та ряд напрацьованих корупційних схем.

З іншого боку, на фоні проблем, які спіткали національний вуз цього року, виглядає дивним і невчасним рішення про приєднання БДФЕУ до ЧНУ.

За словами Прядка, що цього року відбулося скорочення кількості студентів ЧНУ більш ніж на 5 тисяч осіб.

В мережах уже відреагували на ці події зацікавлені сторони – студенти, викладачі, заполітизовані діячі. Зокрема повідомляється, що на підтримку БДФЕУ 13 лютого приїдуть деякі нардепи. Серед згадуваних вказують і радикал-соціаліста Ляшка.

Exit mobile version