Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Націоналісти і праві пікетують поліцію Тернопільщини

Праві пікетують поліцію Тернопільщини

Івано-Франківськ

Націоналісти і праві пікетують поліцію Тернопільщини

Націоналісти та інші праві пікетують поліцію в Тернополі. Призвели до протестних акцій події навколо особи Андрія Яхневича.

Праві пікетують поліцію Тернопільської області у зв’язку із минулорічними “люстраційними” подіями. Справа в тому, що правоохоронці з Тернопільщини “запросили на розмову” Андрія Яхневича, жителя Івано-Франківська.

Андрій Яхневич, за поширеними інформацією причетний до “смітникового люстрування” Василя Кавацюка, прибув на співбесіду з правоохоронцями не один.

В числі організаторів мітингу були присутні члени Правого сектору, УНСО, Добровольчого руху Дмитра Яроша. Учасники протесту висловлювали вимогу зупинити переслідування активістів, яке начебто розпочали правоохоронці.

За словами пана Яхневича, він не був присутній на “люстрації” уже колишнього очільника Юстиції Прикарпаття. Правий активіст крім іншого обурюються тим, що слідство ведуть не в місті, де сталися події, а в сусідній області. Також він обурений тим, що побесідувати з поліцією його запросили за допомогою СМС-повідомлення.

Даючи коментарі місцевим виданням, правий активіст також підкреслив свою непричетність до т.зв “Чистого четверга”.

Разом з тим, ЗМІ вже охрестили цей протест піар-акцією новоствореної політичної сили під проводом Дмитра Яроша.Коментарі
Вверх