Останнім у неділю грався поєдинок у Валенсії. Тутешній Леванте брав на рідній арені Барселону. Зрозуміло, гості інтерпретувалися, як однозначні фаворити. Це раніше левантійці могли створити проблеми навіть грандам. Зараз Жаби вже не представляють із себе що-небудь серйозні.Втім, на цей раз підопічні Хосе Луїса Менділібара по початку трималися цілком непогано. Перші півгодини господарям вдавалося відбиватися від нескінченних атак Барселони, а Давид Барраль періодично навіть змушував захисників Барси працювати за основним фахом. Але ці моменти носили лише епізодичний характер, тоді як тиск у виконанні “синьо-гранатових” виглядало чимось на зразок абсолюту.

Але по такій ситуації ніхто не сумнівався, що гра йшла до гола. Зрозуміло, до гола у ворота господарів. І він стався приблизно за десять хвилин до перерви. Мессі побалував Неймара черговий результативною передачею, благо бразилець не схибив.

З Барси, немов спали окови відповідальності, і ще до перерви каталонцям вдалося відзначитися ще раз. Це Іван Ракітіч записав дебютний гол за свою нову команду. І справа, за великим рахунком, було вже зроблено. Леванте в даній ситуації залишалося лише вийти на другий тайм, щоб не зганьбити власний стадіон. Адже негоже на домашній арені програвати з великим рахунком.

Але уникнути розгрому господарям, все одно не вдалося. Після перерви гольовий доробок каталонців збільшили результативні удари Сандро Раміреса і Неймара. До слова, зазначимо, що ще до перерви Мессі зобов’язаний був відрізнятися у воротах суперника самостійно, проте з одинадцятиметрової позначки аргентинець відправив м’яч повз дев’ятки. Тоді ж Вінтра схлопотал видалення, і з інтригою в будь-якому випадку було покінчено. Та й гол від Лео нікуди не подівся. За п’ятнадцять хвилин до кінця основного часу у Хесуса Фернандеса зірвався м’яч під час спроби викинути круглого в поле. У підсумку м’яч опинився у Мессі в районі півкола.Аргентинець розгойдав захисника і цинічно перекинув що не встиг ще повернутися у ворота воротаря Леванте.

Єдиним затьмарювати поєдинок подією для Барси стало пошкодження Альби. Хорді зовсім не покинув поле, але був змушений переміститися в центр оборони, тоді як наліво перейшов Матьє. Більш докладно про характер травми захисника Барси стане відомо після матчу.

А так, безальтернативна перемога каталонців над Леванте.

Михайло Петренко, Football.ua

Леванте – Барселона 0: 5 Голи : Неймар, 34, Ракітіч, ​​44, Сандро Рамірес, 57, Педро, 64, Мессі, 77

Леванте: Кольядо Фернандес – Педро Лопес, Родас, Вінтра, Тоньо Гарсія – Камараса, Сімао, Діоп (Сіссоко, 61) – Касадесус, Барраль (Рубен Гарсія, 72), Моралес (Іваншиц, 58)

Барселона: Браво – Алвес, Маскерано, Матьє, Альба – Ракітіч, ​​Бускетс (Хаві, 62), Іньєста (Серхі Роберто, 71) – Педро, Мессі, Неймар (Сандро Рамірес, 57)

Попередження: Моралес – Маскерано, Бускетс Вилучення: Вінтра, 41

На 42 хвилині Мессі не реалізував пенальті (мимо)