Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Бабак повідомляє: Україну чекатиме рання весна

Весна завітала до Луцька
Головне зображення ілюстративне

Львів

Бабак повідомляє: Україну чекатиме рання весна

Згідно з прогнозом львівського бабака на свято Стрітення Господнього, весна в Україні настане рано.

На зміну співробітнику Мишкові, багаторічному штатному синоптику в Львівському еколого-натуралістичному центрі, прийшов молодий бабак, який народився у минулому році. Згідно з народними прикметами, якщо бабак не побачить своєї тіні, то зима швидко закінчиться, якщо ж навпаки, то затягнеться надовго.

Сьогодні у Львові похмура погода, тому, коли бабак прокинувся і виліз зі своєї норки, він не побачив своєї тіні, почав свистіти. Ігор Антахович, директор центру, розшифрував пророцтва, і вони означають ранню весну і прихід тепла не пізніше, ніж протягом чотирьох тижнів.

В Україні є ще один пухнастий “провісник”. Знаходиться він у Харкові та прогнози робить в один день зі своїм американським “колегою” другого лютого. Цього року Тимко передбачив пізній прихід теплої погоди. Також в обов’язки бабака входять і фінансові прогнози для країни. Перед бабаком розклали кілька предметів, серед них були євро, долари і гривні. Бабак довго не міг визначитися з вибором, але, врешті-решт, його вибір зупинився на євро.

Сайт громадської журналістики

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі
Загрузка...
Вверх