Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

АМКУ дослідить ринок паркування в Івано-Франківську

АМКУ дослідить ринок паркування
Головне зображення ілюстративне

Івано-Франківськ

АМКУ дослідить ринок паркування в Івано-Франківську

АМКУ дослідить ринок паркування в столиці Прикарпаття, щоб з’ясувати, чи міг хтось у місті монополізувати дану сферу.

АМКУ дослідить ринок паркування, як повідомляється, в рамках наявних повноважень. Цим дослідженням займеться місцеве відділення АМКУ.

Збір інформації, який проводитимуть антимонополісти, буде пов’язаний із місцями паркування в Івано-Франківську. Зокрема, буде проаналізовано доцільність виділення землі під автостоянки місцевими органами самоврядування.

Місцевий підрозділ АМКУ також звертатиметься до утримувачів місць парковки за інформацією щодо квотного розподілу паркувальної території під них. Крім того, визначатиметься ефективність розподілу паркувальної території в місцях скупчення транспорту та жителів міста.

Зрозуміло, що основна ціль дослідження – це виявлення стану конкурентності між балансоутримувачами парковок. В результаті антимонополісти хочуть отримати загальну картину паркувального ринку Франківська.

Територіальне відділення антимонопольної служби також наголошує на тому, щоб усі зацікавлені, законослухняні та просто небайдужі суб’єкти господарювання подавали на адресу Комітету будь-які відомості, що допомогли б підвищити ефективність дослідження та розкрити можливі зловживання на ринку паркування Івано-Франківська.

E-mail: if@amcu.gov.ua, прийом здійснюється інформації до 30 березня 2016 року.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх