Чим розважити себе в офісі? Попрацювати? Що за дурниці!

Чим розважити себе в офісі? Попрацювати? Що за дурниці!

Життя офісного співробітника не рясніє новими враженнями. Чи варто дивуватися, що саме в офісі народилися такі веселі рухливі ігри, як битва на стікерах, гонки на кріслах або стрибки зі столів?

Одним з прекрасних способів урізноманітнити свій час є дартс. Як виготовити дротики для цієї простої гри з матеріалів, які є в офісі? Причому, не прості дротики, а такі, щоб літали за всіма правилами, як в професійному дартсі? Виявляється, дуже просто!

Все, що вам знадобиться, – це скріпки, скотч і ножиці. В ідеалі непогано б мати тривіально- або круглогубці, але можна обійтися і без них. Отже, приступаємо до виготовлення офісного набору для гри в дартс.

Скріпки - наше все!

Скріпки – наше все!

Для початку розігніть скріпку, щоб вийшла пряма лінія, і розділіть її на дві нерівні частини – одну достовірніше і одну коротший. Та, що довший, буде віссю дротика, а коротка піде на виготовлення утяжелителя, або інакше кажучи – бареля.

Робимо стріли

Робимо дротики

Візьміть більш коротку частину дроту і сформуйте на її кінці петлю. Зробити це можна за допомогою круглогубцев або звичайних канцелярських ножиць – просто обмотайте дротиком кінчик ножиць і потім затягніть петлю.

Формуємо утяжелитель - це важливо!
Формуємо утяжелитель – це важливо!

Дивіться більше новин у розділі: ПОРАДИ

Тепер просмикніть в утворилося кільце залишився шматочок скріпки і обмотайте його дротом на відстані приблизно 1,5-2 см від краю. Додайте дроту ще з 2 скріпок, попередньо їх розпрямивши. Важливо, щоб дріт намотувалася максимально щільно, без зазорів. Таким чином ви сформуєте утяжелитель, який забезпечить саморобним дротикам тривалий політ і підвищить їх точність попадання.

Без оперення дротики нікуди не годяться!

Без оперення дротики нікуди не годяться!

Тепер приступаємо до виготовлення імпровізованого оперення. Ця частина необхідна для того, щоб направити дротик вістрям в ціль. Пір’я нам замінить звичайний канцелярський скотч. Відріжте два невеликі шматочка скотча і закріпіть їх на більш довгому кінці дротика, з протилежної частини від вістря і утяжелителя. Краї обріжте, як показано на картинці. Зверніть увагу на те, що оперення дротика повинно бути симетричним. В іншому випадку, ваше знаряддя при польоті буде заносить в сторону.

дартс своїми руками

Як відмінно вийшло!

Тепер залишається тільки роздрукувати мішень на принтері і заточити вістря дротиків за допомогою канцелярських ножиць. Якщо ви все зробили правильно, можна приступати до гри. Приємного проведення часу!

Джерело: webblaknot.com