Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

ЗНО в Україні відбудеться!

ЗНО в Україні відбудеться!

Західна Україна

ЗНО в Україні відбудеться!

ЗНО в Україні відбудеться! Про це запевнила кореспондентку Kolona.net директор Львівського регіонального оцінювання якості освіти Середяк Лариса Володимирівна.

На проходження тестування в Україні зареєстровано понад 297 тисяч абітурієнтів, але у зв’язку з подіями в державі деякі з них побоюються, що ЗНО в Україні може не відбутися. Бюджетних коштів не вистачає на освіту, і з кожним роком виділяється все менше і менше, але Міністерство освіти і науки України доклало чимало зусиль, щоб поновити друк тестів.

ЗНО в Україні відбудеться!Потрібно зауважити, що з передбаченням 2 етапу президентських виборів, два тестування з біології перенесено.

– Відбулися і деякі зміни при вступі у ВНЗ, – говорить директор ЛРЦЯО, – Документи на вступ потрібно подати протягом 2 тижнів, а також зменшено вагу шкільного атестату з 200 до 60 балів.

Ці нововведення прийняли за три місяці до початку вступної кампанії.

Беручи до уваги ситуацію в областях Західної України (Львівській, Рівненській та Волинській), на здачу ЗНО мовами нацменшин було зареєстровано 118 тестувань, серед яких 110 – російською і 8 – польською.

1 Comment

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top