Колона – Cайт громадської журналістики

Заступник прокурора Волині скоїв п’яну ДТП у Києві, – ЗМІ

трапилася смертельна аварія

трапилася смертельна аварія

22 грудня Ігор Цюприк, який обіймає посаду першого заступника прокурора Волинської області скоїв ДТП у Києві.

За інформацією ЗМІ він був у стані алкогольного сп’яніння. Через, що відмовився від проведення експертизи на місці аварії. Після цього прокурора нібито доставили до лікарні швидкої медичної допомоги, яка знаходиться на вул. Братиславській із діагнозами струсом головного мозку закрита та черепно-мозковою травмою.

ДТП трапилася на мості Патона приблизно о 17:30. Цюприк керував автомобілем Toyota Land Cruiser Prado, але не дотримався дистанції та зіткнувся з AUDI A3.

На сайті Волинської прокуратури поки, що немає жодної інформації, яка підтверджувала, або спростовувала б цю інформацію.

Декларація Ігора Цюприка за 2017 рік

Фото з сайту прокуратури Волинської області

Серед членів сім’ї в декларації Цюприк вказав дружину Наталію та двох синів Олександра та Володимира.

Ігор Цюприк є власником житлового будинку площею 174 квадратних метри, земельної ділянки у с. Теслугів на Рівненщині

В декларації вказано також житловий будинок площею 155,8 квадрантних метри, який знаходиться у фактичному користуванні прокурора, його дружини та сина Володимира, а належить він Ніні Цюприк. Будинок знаходиться у Київській області в с. Буча. У цьому ж селі у Ігора, Наталії та Володимира Цюприка вказано дві земельні ділянки площами 578 та 366 метрів квадратних , власником цих земельних ділянок, як і будинку є Ніна Цюприк.

Декларант разом з дружиною та сином Володимиром є зареєстрованими за місцем проживання у Києві в гуртожитку, у кімнаті 17 квадратних метрів.

Ігор Цюприк вказав в декларації квартиру у Сєвєродонецьку площею 50 квадратних метрів. Квартира орендується, а її власником є Максим Сухов.

Декларант є власником автомобіля Toyota Prado 120, 2008 року випуску, цим автомобілем користується і його дружина.

У декларації також вказано і автомобіль Ford Mondeo, 2013 року випуску. Цей автомобіль знаходиться у праві користування декларанта та його дружини, але власником автомобіля є Олександр Фурман.

Дохід Ігора Цюприка складався з зарплати – 470 тисяч 260 гривень, пенсії – 20 тисяч 305 гривень, бонусної програми – 102 гривні, виплати, яка здійснюється професійною спілкою – 1 тисяча гривень, нарахувань відсотків за вкладом – 19 гривень, коштів, які знято упродовж року з картки Універсальна – 92 тисячі 440 гривень.

Наталія Цюприк теж мала кілька видів доходу, серед них зарплата – 197 тисяч 644 гривні та матеріальна допомога – 3 872 гривні.

У готівці прокурор Цюприк зберігає 160 тисяч гривень, а на банківських рахунках 12 тисяч 460 гривень.

Дружина прокурора готівкою зберігає 60 тисяч гривень, а на банківських рахунках 3 тисячі 694 гривні.

На посаду першого заступника прокурора Волинської області Цюприк призначений 24 вересня, до цього він працював заступником прокурора Луганської області.

Exit mobile version