Наші контакти

Колона – Cайт громадської журналістики

рівне псевдомайдан
Джерело Сайт чесних новин ВСЕ

Західна Україна

За рівненським псевдомайданом стоять проросійські організації

Фальсифікації – дії, спрямовані на обман споживача шляхом підробки об’єкта з корисливою метою (за рахунок погіршення споживчих властивостей). Таке визначення можна знайти в Інтернеті. За останні кілька років ми вже якось звикли до фальсифікації товарів, продуктів і навіть виборів. Нещодавно у Рівному з’явився ще один вид фальсифікату – протестного.

У минулому матеріалі сайт “ВСЕ” розповів про те, що від Громадянської платформи “Майдан” нитки зв’язків привели до Михайла Бузинарського – керівника Рівненської обласної організації “Український вибір”. Однак він не єдиний, хто так чи інакше причетний у Рівному до діяльності псевдомайдану.

Цікаво, що вживу, активістів ГП “Майдан” важко віднайти, а при намаганні розпитати про цілі та завдання організації, вони якнайшвидше зникають. Однак їхня організація широко представлена в Інтернеті та у соціальних мережах. Там можна знайти багато чого цікавого. Для прикладу, відео з підписом «Колядуємо в місті Рівне! Майдан громадянська платформа». Далі текст пояснення: «В эти праздничные дни мы и наши друзья колядуем на площадях украинских городов. Ровно колядует и желает всей Украине добра и процветания».

Журналісти сайту “ВСЕ” відшукали гурт, який колядує на цьому відео. Ним виявився фольклорний колектив “Горинь” з міського палацу культури “Текстильник”. Один із учасників колективу поспілкувався з нами по телефону. Склалось враження, що художній керівник “Горині” Михайло Назаренко, а саме з ним спілкувався журналіст “ВСЕ”, не до кінця розумів нюанси того, що відбувається. Вашій увазі стенограма розмови:

– Чи маєте Ви відношення до Громадської платформи “Майдан”?

– До столичного Майдану?

– Ні. До Громадянської платформи “Майдан”, що утворилася у Рівному.

– Так, там є моє прізвище у списках, я підписував.

– Тобто, Ви є членом Громадянської платформи “Майдан”?

– Так, коли розпочався Майдан, я підписався.

– Ви підписувалися у наметовому містечку, що розміщене на майдані Незалежності?

– Так.

– А, яке відношення Ви маєте до людей у білих накидках, які представляються активістами Майдану?

– До мене ніхто не підходив з них, тому я не підписався.

– А чому тоді відео з вашого виступу під ялинкою розміщене на їхньому сайті з підписом “Колядує Громадянська платформа Майдан”?

– Я не знаю. Ми за той і за той Майдан, мені все рівно. Рахуйте, що я буду членом і того, й того Майдану.

Можливо, гурт “Горинь” і випадково потрапив на відео. Зрештою, хто там під ялинкою не колядував, але як завжди – одвічне “але”. Справа у тому, що на  відео чітко  видно, що саме під час виступу “Горині” дівчатка йдуть у натовп заповняти анкети на прихильників Євромайдану. А точніше, проводять збір даних: мобільні телефони, адреси. Навіщо? Дайте собі відповідь самі, а ми рухаємось далі.

Другий нюанс у тому, що міським палацом культури “Текстильник” керує депутат Рівнеради Тарас Максименко: давній друг вже згаданого керівника “Українського вибору” Михайла Бузинарського. Можливо, музиканти й не знали, що їхній виступ – це підтримка псевдомайдану. Але навряд чи цього не розумів керівник закладу, де вони працюють.

Однак і це ще не останній персонаж у нашій історії. Вже, коли журналісти сайту “ВСЕ” вирішили, що дізнались все, що могли, як до рук потрапила ще одна ниточка, на цей раз російсько-спортивна. Тарас Максименко підтримує та займається у спортивному клубі тайського боксу “Праджад”. Колектив часто їздить на спортивні змагання і отримує нагороди. Але мова зараз не про це.

Активно підтримує розвиток цієї ж секції тайського боксу й Михайло Кириллов-старший – активний пропагандист проросійської ідеології в Україні.

Михайло Кириллов є автором таких публікацій як «Хахол – это звучит гордо!», надрукованої в газеті «Глаголъ». У минулому депутат Рівнеради від Партії регіонів, керівник Російського культурного центру в Рівному та активний провідник «Русского мира». Саме до Росії найчастіше їздят на змагання і збори бійці клубу “Праджад”.

Окрім того, Михайло Кириллов останнім часом, так само активно підключився до діяльності організації “Український вибір” у Рівному. Щоправда, не публічно, щоб не завадити політичній кар’єрі сина Михайла Кириллова-молодшого – депутата Рівненської облради та голови фракції “Батьківщина”.

Та навряд чи в цій історії варто шукати політичної сімейної змови. Михайло Кириллов-молодший активний учасник подій на рівненському та столичному майданах. Так вже сталось, що доля розставила батька і сина по різні сторони барикади. Таке неодноразово траплялося в історії. І це вже зовсім інша історія.

Як бачимо, в історії з появою у Рівному паралельно ще одного, фальшивого “Майдану” – це не звичайний розкол між активістами. Саме таку лінію активно педалюють коментатори (на комп’ютерному жаргоні – БОТи). Їхнє завдання – розколоти і посварити українців. А також не дати знайти порозуміння опозиційним політикам з громадськими активістами. Тобто, це чітко спланована акція, кінці якої, можливо, ховаються за північними кордонами нашої країни. І так вже неодноразово траплялося в нашій історії. Так само як і те, коли подібні маніпуляції і позиції “моя хата з краю” та “головне, щоб гроші платили” призводили врешті решт до втрати держави. А згодом і до винищення українців. Як буде цього разу, вирішувати вам.

Відкрити матеріал


Коментарі
01.04.2021
29.03.2021
14.02.2021
26.01.2021
28.12.2020
21.12.2020
07.12.2020
04.12.2020
02.12.2020
29.11.2020
26.11.2020
23.11.2020
22.11.2020
19.11.2020
Вверх