Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

За 400 доларів хабарник видавав водійські права на Закарпатті

Головне зображення ілюстративне

Ужгород

За 400 доларів хабарник видавав водійські права на Закарпатті

Хабарник видавав водійські права у Тячеві, що на Закарпатті. 58-річному заступнику директора навчально-виробничого комбінату загрожує термін від 5 років за ґратами.

Хабарник видавав водійські права, очевидно, не вперше і був пійманий завдяки роботі поліції та управління економічної безпеки регіону.

Чоловік пообіцяв молодій 23-річній дівчині посприяти у виготовленні водійського посвідчення. За свої незаконні послуги він попросив суму в 400 умовних одиниць. При цьому, як запевняв дівчину хабарник, їй не довелося б навіть здавати будь-які тести чи екзамени.

Спіймавши на гарячому чоловіка правоохоронці вилучили гроші і одразу ж склали необхідні документи. Справа потрапила до реєстру досудових розслідувань, і наразі поліція та служба економічної безпеки Закарпаття з’ясовують, скільки ще чоловік міг заробити своїми неправомірними послугами.

Згідно інкримінованих заступнику директора статей він може потрапити за ґрати на термін від 5 і більше років. При цьому він не зможе ще 3 роки після цього обіймати певні посади. Поліцейські також провели спеціальну конфіскацію майна та грошей, що послужили предметом хабара.

Тепер у Тячеві знайти людину, що видає права за гроші, буде важче. Або ж, принаймні, дещо дорожче, адже 400 доларів не варті 5 років за ґратами.

Хабарник видавав водійські права у Тячеві, що на Закарпатті

Коментарі
Загрузка...
Вверх