Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Як поліцейські склали залік на предмет поводження із зброєю? (Фото)

Західна Україна

Як поліцейські склали залік на предмет поводження із зброєю? (Фото)

В Управлінні поліції охорони в Рівненській області працівники щотижня на заняттях повторюють різноманітні правила й положення проходження служби. Цього разу поліцейські показали свої навички поводження зі зброєю.

– Зброєю потрібно вміти правильно користуватися, – зазначає інспектор відділу кадрового забезпечення УПО майор поліції Андрій Доманський. – Незнання правил є недопустимим для працівника поліції. На цьому ми постійно наголошуємо як на заняттях, так і під час повсякденного несення служби.

Протягом квітня проведено заняття щодо заходів безпеки при поводженні зі зброєю, перевірено рівень службової підготовки працівників поліції охорони перед закріпленням вогнепальної зброї й прийнято заліки шляхом тестових завдань на знання заходів безпеки, порядків, правил застосування та використання зброї.

На щастя, вогнепальну зброю поліцейським охорони доводиться використовувати не часто, та все ж кожен працівник при собі обов’язково повинен її мати. Це основна відмінна ознака поліцейського охорони від працівників інших  охоронних фірм – поліція охорони є єдиною в Україні охоронною озброєною структурою.

Тому постійна перевірка знань працівників – невід’ємна частина роботи правоохоронця і запорука ефективної трудової діяльності. І наші працівники справляються з ними на «відмінно» та «добре». Загалом, хороший результат показали всі поліцейські.

Цього разу поліцейські показали свої навички поводження зі зброєю

Цього разу поліцейські показали свої навички поводження зі зброєю

Про підготовку на предмет поводження зі зброєю Сайт громадської журналістики повідомив відділ комунікації Головного Управління поліції охорони в Рівненській області.

[infobox style=’regular’ static=’1′]Читайте також: На Рівненщині поліція обшукала гральні заклади (Фото)[/infobox]

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top