Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Як осередки БПП фінансуються на Західній Україні
  Головне зображення сайту Слово і Діло

  Західна Україна

  Як осередки БПП фінансуються на Західній Україні?

  Взагальному по усій Україні у 2017 році діяло 26 територіальних організацій БПП, з них на Західній Україні 7. Окрім осередків діяли і громадські приймальні.

  Найбільшу суму серед територіальних осередків на території Західної України було направлено у Закарпатську область 2,9 мільйони гривень у 2017 році. У 2016 році ця сума була у чотири рази меншою – 736 тисяч гривень.

  У Івано-Франківську область для фінансування у 2017 році  було направлено 2,6 мільйони гривень, у 2016 році ця сума становила 503 тис. грн.

  На Волинь надійшло 2,2 мільйони гривень, у 2016 році на утримання осередку було лише 426 тисяч гривень.

  У Тернопільську область для осередку БПП надійшло трохи більше двох мільйонів гривень, хоча ще у 2016 році в область було направлено лише 134 тисячі гривень.

  На утримання осередку БПП на Рівненщині було виділено 1,9 мільйона гривень у 2017 році. У 2016-му ця сума була меншою і становила 496 тис. грн.

  У Львівську область на здійснення статутної діяльності осередком було виділено 1,9 мільйони гривень у минулому році. У 2016 ця сума була трохи більше ніж двісті тисяч гривень.

  Найменше серед областей Західної України на осередки партії БПП було направлено у Чернівецьку область, де фінансування склало 1,1 мільйон гривень у минулому році і 302 тисячі гривень у позаминулому році.

  Слово і Діло також пише про те, що у 2017 році на регіональні осередки по усій Україні партія “Блок Петра Порошенка” витратила трохи більше 73 мільйонів гривень, ця сума є значно більшою у порівняні з 2016 роком, коли було витрачено майже двадцять мільйонів.

  Слід також зауважити, що на утримання регіональних організацій БПП було витрачено 67,6 мільйона гривень, виділених партії з державного бюджету.

  Детальніше з витратами БПП на регіональні осередки по усій території України можна ознайомитися в інфографіці:

  Як осередки БПП фінансуються на Західній Україні

  Інфографіка з сайту Слово і Діло

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх