Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Хто з мерів Західної України задекларував найбільший дохід?
  Зображення сайту Колона

  Івано-Франківськ

  Хто з мерів Західної України задекларував найбільший дохід?

  Сайт громадської журналістики дізнався хто з мерів Західної України задекларував найбільший власний дохід та дохід сім’ї . Журналісти проаналізували декларації всіх мерів Західної України за 2015 рік, та склали рейтинг мерів, згідно їхніх декларацій.

  Найбільший дохід.

  Серед усіх міських голів Західної України найбільшим доходом може похизуватися мер міста Ужгород – Богдан Андріїв, дохід котрого у 2015 році становив 3 мільйони 559 тисяч 790 гривень. Варто згадати, що сайт «Колона» публікував повну версію декларації міського голови «Доходи мера Ужгорода: чиновник «помилився» на два мільйони?», в якому вказав всі доходи та статки міського голови. Крім цього декларація містила “незрозумілу” вказану інформацію, а саме в пункті про дивіденди та проценти містилися цифри  258 432 грн., проте після опублікування матеріалу, на сайті Ужгородської міської ради з’явилося повідомлення що там насправді 2 мільйони 584 тисячі 321 гривня.
  З міської ради телефонним дзвінком повідомили, що останню цифру котру не помітили журналісти добре не видно, проте вона там є. В свою чергу на сайті було опубліковане пояснення (спростування), чому саме виникло дане непорозуміння – «Cтало відомо, хто “вкрав” два мільйони мера Ужгорода».

  Другим за сумою доход серед міських голів Західної України може «похвалитися» мер Тернополя – Сергій Надал котрий у 2015 році отримав 663 тисячі 175 гривень сукупного доходу.

  А третім за величиною доходом володіє мер Луцька – Микола Романюк, котрий у декларації вказав 259 тисяч 729 гривень доходу.

  Мер Рівного Володимир Хомко посядає четверте місце серед мерів Західної України за отриманим доходом за 2015 рік. Декларант задекларував 234 тисячі 219 гривень.

  П’яту та  шосту позиції в нашому рейтингу посядають відповідно мер Львова Андрій Садовий та мер Чернівців Олексій Каспрук.

  Сьома та тверда позиція у очільника Івано-Франківська – Руслан Марцінків. Він за 2015 рік задекларував – 28 тисяч 643 гривень.

  Найбільший сукупний дохід разом з сім’єю.

  Найбільший дохід декларанта і членів його сім’ї вказаний також у декларації Богдана Андріїва і становить 9 189 159 гривень, окрім більш ніж трьох мільйонів котрі вказані у доході декларанта, вказано дохід сім’ї – 5 629 369 гривень.
  Сукупний дохід Андрія Садового і його сім’ї у 2015 році склав 859 тисяч 855 гривень.

  Третім за сумою мера і членів сім’ї на Західній Україні може похвалитися Володимир Хомко, вказавши у своїй декларації 320 040 грн.

  Четверта позиція з сукупним доходом декларанта і членів сім’ї – 222 тисячі 400 гривень належить меру Чернівців.

  У деклараціях Романюка, Марцінківа та Надала доходів членів сім’ї не вказано.

  Найбільша зарплата мера.

  За 2015 рік найбільшу зарплатню отримав чинний мер Тернополя – 163 тисячі 175 гривень. Про зарплату цього року мера Тернополя можна дізнатись у матеріалі –
  Трохи меншу зарплату отримав міський голова Луцька Микола Романюк – 156 671 грн.

  Третю за величиною зарплату отримав Чернівецький міський голова – Олексій Каспрук, вказавши у своїй минулорічній декларації суму у розмірі – 133 591 грн.

  Четвертим у рейтингу найбільших зарплат став міський голова Рівного отримавши в минулому році 127 тисяч 942 гривні зарплати.

  П’яту позицію у рейтингу, за розміром зарплати отримав мер Ужгорода, заробивши в 2015 році 116 тисяч 29 грн.

  Серед очільників міст Західної України, Андрій Садовий посів шосту позицію за розміром заробітної плата- 107 322грн.

  Найменшу ж зарплату отримав Івано-Франківський міський голова Марцінків Руслан – 20 427 грн. Детальніше ознайомитися з його декларацією можна у матеріалі: Доходи мера Івано-Франківська щороку зменшуються: декларація за 3 останні роки.

  Далі буде…

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх