Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Хто кого “обнімав” на сесії Рівненської облради (Фото)
  Колаж сайту Колона

  Західна Україна

  Хто кого “обнімав” на сесії Рівненської облради (Фото)

  Минулого тижня відбулась сесія Рівненської обласної ради, на якій було обрано нового голову цієї ж ради. Але після сесії партійне керівництво партії “Коса”, заявило що новообраний голова напише заяву про складання своїх повноважень. 

  Такі кроки опозиційної партії на всеукраїнському рівні викликало “посмішку” і дало мотиви здогадуватись що на місці когось “розвели”.

  Зараз я не писатиму про формальні рішення, про кулуарні домовленості та про політичний шпагат у виконанні “курки”. Відкриваю політичний таблоїд на сайті громадської журналістики.

  Отже, 9 вересня сесія облради розпочалась, але із запізненням.rb5azc1sxly
  Не буду натякати на деякі моменти, але на фото місця Радикальної партії.

  Першу частину сесії депутати присвятили обранню голови обласної ради та його заступника. Нагадаю, що головою Рівненської облради було обрано депутата від “Батьківщини” Миколу Драганчука, а його заступником екс-голову облради від “Солідарності” Олександра Корнійчука.

  Варто зазначити, що на ці “сурові” у Рівненській області посади була серйозна конкуренція. На кожну посаду по одній кандидатурі.

  Ось такий результат перемовин до сесії. Але далі про те, хто і кого?!

  Перед голосуванням за Драганчука на сесію облради встиг забігти “цар”. Всі ж його знають і поважають, виходячи із обіймів та привітань із своїми колегами.

  cdbviee_jes
  На фото депутат Олександр Данильчук та екс – голова за рішенням суду Володимир Ковальчук.
  8qtfjdkzur0
  Далі було багато обійм із усіма фракціями в обласній раді у виконанні Данильчука Олександра.

  Рухаємось далі.
  В Рівненській політиці всі точно знають, що спочатку виникла Курка а після яйце. Це філософія, одної із партій із якою я перетнувся на майдані.

  ebwhgf8ufsi

  На фото момент керівник Рівненської обласної організації “Батьківщина” Микола Кучерук перекидається словами із Володимиром Ковальчуком. Я знаю що підслухати не красиво, але я випадково почув що Микола Герасимович наполегливо сказав Ковальчуку: -“Я зможу!”. Може це і не про вибори голови обласної ради.

  t3tgujgxt04
  Обмін думками відбувся під час підготовки до голосування і у фракції БПП, яка тепер стала “чучуть” меншою.

  bkggf04mcxg
  Депутат “Шахіст” дуже частенько перед голосуванням спілкувався майже із усіма фракціями в облраді.
  dvwapja9aba
  Деякі депутати не “палились” обіймами, вони все вирішували по телефону. “Месенджер рулить”. На фото Ширяєв Олександр, депутат із Радикальної партії. Чесно так вийшло, що його тільки із телефоном зафіксував. Хоч там інші із смартфонами шифрувались. Думаю цей депутат просто спілкується із знайомими з містом Дніпро, в якому він приписаний.

  І на кінець, запам’ятайте в обличчя новообраного голову облради Миколу Драганчука. 

  n7q-ezy-x_w

   Ось такий політ-таблоїд по-рівненські. Зайшов на пару годин і скільки цікавого помітив. А ще скільки, залишилось поза моїм оком.

  Від автора.

  Вперше пишу матеріал у такому стилі, тому якщо що підказуйте кого краще брати “під приціл”. Але пам’ятайте, що це сарказм і не більше. Завтра чекайте матеріалу про все те, що насправді відбулось навіть із думками експертів.

  Автор: Віталій Примак

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   29.03.2022
   08.03.2022
   21.09.2021
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   01.04.2021
   29.03.2021
   14.02.2021
   Вверх