Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Колаж сайту Колона

  Західна Україна

  Хрестик Бабата: рівненський депутат не прийшов на сесію і “очікує” на оголошення йому підозри про злочин (Фото. Відео.)

  Великий резонанс навколо одіознго депутата Рівненської міської ради Олександра Бабата, триває вже більше тижня. Справа в якій вже слідство вийшло на фінішну пряму, все більш привертає увагу до самого депутата та його поведінки. Нагадаємо, що на будівництві яке належить депутату загинув будівельник, за версією слідства чоловік впав із десятиметрової висоти і загинув.

  Фото: депутат Олександр Бабат

  Бабат нагагався приховати смерть будівельника.

  Кілька днів зниклий годувальник родини не виходив на контакт. Та коли телефон чоловіка розрядився, до  батьків Андрія Артвінського вийшов на контакт безпосередньо сам депутат Бабат. Зі слів матері загиблого будівельника  депутат просив пробачити і пропонував гроші за те щоб мати не повідомляла у поліцію. 

  Фото: Четверта влада. На фото загиблий Андрій Матір загиблого просила привезти її сина, на що депутат погодився і намагався залагодити справу з рідними загиблого пропонуючи 100 тисяч гривень. Леся Хотенчук, мати загиблого Андрія, впізнала на фото свого співрозмовника та підтвердила те, що це був депутат Бабат .

  Був ще візит рідних на будівництво де працював  загиблий Андрій Артвінський, зі слів його матері там на будівницві гостям серйозно погрожували. Рідні почали підозрювати, що ті хто пропонують гроші знають де знаходиться тіло їх родича. 

  Тіло знайшли, а депутат мовчить

  14 грудня поліція знайшла місце де знаходилось тіло Андрія Артвінського. Загиблого знайшли біля лісового масиву поблизу села Олександрія Рівненського району Рівненської області. Пізніше було опубліковане відео на сайті Головного управління Національної поліцї в Рівненській області.

  Інтенсивне розслідування справи

  Якщо порівнювати із розслідуванням інших справ, то об’єктивно через резонансність слідство пов’язене із депутатом міської ради Бабатом, ведеться швидко. Чи не вперше на телекамери у поліції говрять про висунення підозри, ще до самого факту.

  (24 січня відбулась прес-конференція в обласному управлінні національної поліції у Рівненській області)


  На прес-конференції начальник слідчого управління Олександр Панасюк, на оточнююче питання від журналістів, щодо кого буде висунута підозра за фактом покриття тяжкого злочину, слічий відповів – “Бабату”.

  Старший слідчий також повідомив, що оголошення про підозру відбудеться або до кінця цього тижня, або максимум наступного.

  Підтримка депутата Бабата – Бабатушкі

  Вчора (24 січня) проходила сесія Рівненської міської ради, на якій були присутні громадяни які підтримували депутата із плакатами. Вцілому “група підтримки” жалілась на тиск журналістів на їх начальника (депутата) і на слідство.


  Жінка яка зачитувала звернення від імені “групи підтримки” Бабата, назвалась Юлія Кирильчук із “статусом” громадського активіста. Пізніше, стало відомо про те, що ця “громадська діячка” є помічником депутата. Знаєте якого!? Звичайно ж Олександра Бабата!

  Про те, що пані Юлія помічниця депутата Олександра Бабата можна дізнатись із публікації одного рівненського сайту новин:


  Другу не менш активну “активістку” вдалось також інтендифікувати. Депутата Бабата прийшла підтримати пані Валентина Пасічник. Журналістам із власних джерел стало відомо, що вона працює на будівництві у того ж таки депутата – Бабата.

  Фото: Сайт громадської журналістики

  Фото: Сайт громадської журналістики

  На сайті ВСЕ, журналіст пише про присутність в холі приміщення, де проходять сесії Рівненської міської ради, людей спортивної статури із бійцівського клубу “Праджат”.

  Після того як “група підтримки” депутата Бабата озвучила свої вимоги, які важко назвати вимогами в контексті суті слова- “вимога”. Помічниця депутата пані Кирильчук, у своїй заяві заявила про тиск журналістів на депутата та великий тиск громадскості і тих же журналістів на слідство.  Після заяви вся “група підтримки” депутата Бабата, дружньо покинула залу.

  Щоб зрозуміти хто підтримував Бабата, пропонуємо переглянути відео яке оприлюднили журналісти “Четвертої влади”.

  На кінець, міф про тиск на слідство спростували у поліції та прокуратурі області.

  Депутат вдався до погроз журналістам

  Вже неперший раз депутат Бабат погрожує журналістам, через те що він виступає фігурантом багатьох їх публікацій. Про останні погрози наш сайт повідомляв кілька днів тому. З профілю із соціальнохї мережі, який пов’язують із депутатом Бабатом, погрожували журналіста Дмитра Бондара “привести за вухо” до суду.

  До цього була ще одна погроза журналістці Інні Білецькій, яку депутат звинуватчував у крадіжці фамільного хрестика. І знову ж таки, лунали погрози в бік журналістки. Про це Інна писала неодин раз:

  На захист журналістів яким погрожували, стала Рівненської обласної організації «Незалежної медіа-профспілки». На останій сесії міської ради Рівного, Олексій Кривошеєв – від імені журналістів та Рівненської обласної організації «Незалежної медіа-профспілки» зробив заяву, в якій вимагає дати оцінку діям депутата Бабата  у депутатів міської ради, міської прокуратури та обласного управління поліції.

  Наближається розв’язка

  Котрий день, депутат який виступає фігурантом кримінального провадження і якому поліція “пророкує” оголошення про підозру не виходьть на зв’язок із журналістами. Крім цього, сьогодні сайт Голосно, оприлюднив коментар помічниці Олександра Бабата, в якому пані Юлія повідомляє журналістку про те, що депутат не виходить зв’язок. Зі слів помічниці стало вітомо, що можливо депутат зараз вже не вмісті Рівному.

  Нагадуємо, що головний слідчий на прес-конференції запевнив журналістів, що поліцією вживаються всі відповідні заходи, щодо унеможливлення виїзду депутата, який очікує на оголошення підозри, за межі України.

  Сайт громадської журналістики, надалі слідкуватиме за резонансною справою та інформуватиме про про перебіг читачів сайту.

  Фото та Відео: Четверта влада, Сайт громадської журналістики.

  Автор: Віталій Примак

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх