Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

ВРУ відхилила 2 законопроекти про скасування е-декларування для активістів

законопроекти про скасування е-декларування для активістів
Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

ВРУ відхилила 2 законопроекти про скасування е-декларування для активістів

3 квітня Верховна Рада України відхилила два законопроекти, які пропонували скасувати електронне декларування для громадських активістів.

ВРУ відхилила два законопроекти з них один депутатський  №6271 та один президентський №6674, їх не підтримали навіть в першому читанні. Після чого спікер ВРУ виступив з пропозицією дані законопроекти відправити на доопрацювання, але і дана пропозиція не була підтримана народними обранцями.

Нагадаємо, що згідно президентського законопроекту №6674 було запропоновано скасувати подання декларацій для антикорупціонерів, натомість громадські організації мали б оприлюднювати інформацію про своє фінансування. Депутатський законопроект №6271 повинен був би звільнити від подання декларацій фізичних осіб, котрі отримують кошти на проекти пов’язані з боротьбою з корупцією.

Так як законопроекти не були проголосовані на даний момент згідно з законом до 1 квітня зобов’язані подавати електронні декларації як певні категорії посадовців, держслужбовців, так і громадські активісти антикорупційних організацій.

Нагадаємо, що НАЗК надало роз’яснення, щодо того, кому з громадських активістів потрібно подавати електронні декларації.

 

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх