Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Власник найкращого акваріуму України живе в Івано-Франківську

Івано-Франківськ

Власник найкращого акваріуму України живе в Івано-Франківську

Визначення найкращого акваріуму, а разом із ним – і найкращого акваріуміста відбулося в Києві.

Цими вихідними визначали власника найкращого акваріуму в Україні. Організатори уже впродовж 10 років проводять змагання в різних формах, збираючи на них сотні людей. Цього року змагання вперше зібрало понад 1000 учасників та гостей.

Визначення найкращого акваріуму, а разом із ним - і найкращого акваріуміста визначали в Києві.

Конкурс Кришталевий акваріум 2016, що проводився цього року, виграв Григорій Поліщук, який родом з Івано-Франківська. За словами акваріуміста, найбільше його надихає на створення підводних пейзажів рідний край, подорожі Карпатами, оскільки він багато подорожує, Івано-Франківські краєвиди. Варто зауважити, що як аквадизайнер Григорій здобув уже десятки нагород на різних конкурсах.

За словами організаторів, цьогорічні конкурсанти як ніколи сильно показали себе у порівнянні з минулими роками. Члени журі, серед яких є переможці світових першостей та чемпіонатів, підкреслюють, що рівень конкурсантів значно виріс.

Олександр Бешлега, один з організаторів конкурсу, висловив захват тим, як люди йдуть із конкурсу, сказавши, що в учасників та гостей просто “палаючі очі” після відвідин конкурсу, де можна побачити неймовірно красиві акваріуми.

Разом з тим судді наголошують на тому, що головне в акваріумі – не краса, а придатність для життя риб, яким потрібно обживати акваріуми.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top