Колона – Cайт громадської журналістики

Відбір на шоу Супермодель по-українськи: Ірина Костюк з Рівного

Шоу Супермодель

Відбір на шоу Супермодель по-українськи проходить рівнянка Ірина Костюк. Дівчина має ідеальну фігуру, щоб стати супермоделлю.

У відбір на шоу Супермодель по-українськи дівчата можуть зареєструватися на спеціальному сайті проекту. Тут можна не тільки зареєструватися на участь, але й також проголосувати за своїх знайомих та подруг, які вже є учасницями відбору.

Серед зареєстрованих учасниць з’явилася і рівнянка Ірина Костюк. Зауважимо, що 26-річна красуня окрім того, що має практично ідеальну для модельного бізнесу фігуру, має також цікаву життєву історію.

Архітектор за освітою вона працює Web-дизайнером, завжди долучається до молодіжних проектів і громадських ініціатив. У своєму представленні Ірина також не забула згадати про одне зі своїх найбільших захоплень – музику.

Проголосувати за рівнянку Ви зможете протягом лютого-березня, а підсумки відбору стануть відомими уже 30 березня. Тоді ж учасниці, що наберуть найбільше голосів на сайті проекту, отримають можливість поборотися за квиток в модельний бізнес.

Варто зауважити, що деякі з дівчат не посоромились використати нечесні методи набору голосів. Таким чином офіційним часом початку голосування оголосили 18 лютого. Голосувати за красунь та подруг можна буде з 14:00, але відтепер – тільки при умові реєстрації на сайті проекту.

Про це організатори шоу повідомили на головній сторінці свого сайту:

[quote style=’1′ cite=”]У зв’язку з тим, що сторінка з онлайн-кастингом була піддана хакерській атаці і штучному накручуванню голосів, прийнято рішення обнулити голоси, ввести обмеження. Тепер можливість голосувати мають тільки зареєстровані користувачі, – повідомили організатори.[/quote]

Нагадаємо, проект Нового каналу вперше стартував у 2014 році і відразу здобув популярність серед красивих дівчат України, що мріяли стати топ-моделями.

 

Exit mobile version