Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Мода

  Що може сказати про жінку її взуття?

  Існує безліч психологічних і наукових теорій, згідно з якими про людину можуть сказати його зовнішність, знак зодіаку, його стиль в одязі. Ось і взуття не стала винятком. Деякі психологи вважають, що взуття може багато що сказати про свого власника. Якщо вам цікава ця теорія, шукайте нижче вашу улюблену пару взуття:

  Мокасини

  Таке взуття подобається людям незалежним, провідним невимушений спосіб життя. Як правило, людей, що носять мокасини, обтяжують зобов’язання і різні доручення від інших людей. Такі люди зазвичай дуже хороші фахівці в своїй галузі і навіть професіонали. Однак вони швидше допоможуть розвиватися іншим, ніж реалізують всі свої проекти. Зі своїми проектами вони зазвичай не поспішають щось вирішувати. Також як іноді не поспішають вирішувати питання з ремонтом свого улюбленого взуття. Якщо ваші мокасини або будь-яке інше взуття прийшли в непридатність, не впадайте у відчай, а купіть якісну хімію для взуття. Не викидайте улюблену взуття, краще подаруйте йому друге життя.

  взуття

  Джерело: cs622125.vk.me

  Туфлі на високих підборах

  Високі підбори носять ті, хто хоче “підніматися” над іншими і постійно заявляти про себе. Ці люди або занадто самовдоволені, або, зовсім навпаки, страждають від заниженої самооцінки. Дівчата на високих підборах показують, наскільки вони впевнені в собі і незалежні, проте знімаючи підбори, вони хочуть тільки підтримки.

  Джерело: lesita.blox.ua
  Чоботи ботфорти

  Такі чоботи воліють впевнені в собі жінки, які знають, чого вони хочуть від життя. Однак в житті таких жінок часто не вистачає романтики. Власниці ботфорт зазвичай мають хорошу інтуїцію і досить проникливі. Однак незважаючи на всю свою внутрішню силу, вони часто бувають досить нерішучі.

  Туфлі на низькому каблуці

  Низький каблук носять цілеспрямований і амбітні жінки. Як правило, в своїй сфері вони бувають дуже авторитетні. Люди прислухаються до їхньої думки і йдуть їхніх порад. Власниці такого взуття готові нести відповідальність як за себе, так і за інших людей. Ці жінки звикли працювати і хочуть бути корисними. Тому їх праця і зусилля завжди повинні бути оцінені по достоїнству.

  взуття

  Джерело: kedoff.net

  Чоботи Uggy

  Модні і популярні Uggy за останні кілька років можна було побачити на кожній третій дівчині. Багато представниць прекрасної статі купували це взуття, слідуючи останнім віянням моди. Однак інші цілком усвідомлено купували ці чоботи. Про таких жінок і дівчат можна сказати, що вони віддають перевагу якоїсь недбалості і природного привабливості. Власниці таких чобіт не звикли змушувати себе щось робити, їх влаштовує звичний хід речей і розмірений спосіб життя. Однак це ніяк не змінює того, що ці дівчата мають свій стиль, чітку позицію і тверду впевненість у своїй правоті.

  Шанувальниці кросівок звикли до динаміки. Вони хочуть отримувати від життя все і прямо зараз. Вони досить вимогливі як до себе, так і до оточуючих людей. Незважаючи на те, що вони люблять комфорт, вони терпіти не можуть рутину і повсякденність.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх