Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Вечір-реквієм пам`яті загиблого в зоні АТО тернопільчанина

Тернопіль

Вечір-реквієм пам`яті загиблого в зоні АТО тернопільчанина

У Тернополі відбувся літературний вечір-реквієм присвячений загиблому бійцю Андрію Дрьоміну. На заході було представлено три видання: книжка казок про загиблого бійця АТО, книга «Все будет Украина! Или история из зоны АТО» та збірка поезій.

Андрій Дрьомін на прізвисько «Світляк», служив у батальйоні «Азов». Загинув боєць під Іловайськом 10 серпня 2014 року. Дзвінка Торохкотушка– тернопільська писменниця, написала казку про загиблого – «Світлячок – охоронець».За словами письменниці, Андрій був дуже світлою і доброю людиною. Хотів змінити світ на краще, і втілював свої бажання в життя.

На заході було представлено дві казки. Першу казку написала письменниця з Західної України, а іншу – письменниця з Східної України, яка побувала в гарячій точці на Луганщиі. Обидві письменниці пишуть казки, в яких змальовуть любов до рідного краю.

Загалом, було багато казок, але ця книжка об’єднала тільки дві: «Світло рідного дому», яку присвячено переселенцям, і «Світлячок-охоронець», яка приурочена одному або багатьом світлячкам, які, потрапивши на зірки, стали Небесною Сотнею або Тисячею і охороняють нашу землю», – каже авторка казки «Світло рідного дому» Олена Степова.

Також, Олена Степова представила свою книгу «Все будет Украина! Или история из зоны АТО». В книжці розповідається про переселенців, які опинились в складному становищі та окупацію Криму.

Книга здобула всесвітню славу та стала популярною в Польщі, Естонії, Фінляндії, Німеччині, Словаччини, Франції та Латвії.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top