Колона – Cайт громадської журналістики

Вбитих індійських студентів вшанують сьогодні в Ужгороді

Двох вбитих індійських студентів УжНУ, яких з метою грабунку вбило подружжя на Закарпатті, сьогодні вшанують колеги-студенти.

Вшанування вбитих індійських студентів, які стали жертвами 26-річного чоловіка та 21-річної жінки, відбудеться сьогодні о 18:00 біля приміщення медичного факультету УжНУ. Про це стало відомо завдяки УжНУ Медіа.

Варто нагадати, що двох студентів, як родом з Індії, було жорстоко вбито в ніч з суботи на неділю. Трьох хлопців, яких хотіли пограбувати, було сильно поранено, але один із них вижив.

Вбивць майже відразу ж знайшли, коли вони намагалися покинути країну, перетнувши кордон, на території Ужгородського аеропорту. Ними виявилася молода пара, у яких при собі були банківські картки, мобільні телефони жертв, їхні документи та інші цінні речі, в т.ч. ноутбук. Затримали їх в аеропорту, де й вилучили знайдені речі, а також імовірне знаряддя вбивства – кухонний ніж. Також відомо, що прокуратура Закарпаття підозрює ще одного 22-річного чоловіка. При затриманні чоловіка на його одязі знайшли сліди крові, а також при ньому виявили деякі речі вбитих.

Обидва чоловіки – родом з Ужгородського району, жінка – з Перенчинського району.

Exit mobile version